| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 64  [Dalších 14 >>]
nellys + 3 84720
7.4.2014 19:47:03
Ahoj, můžu se přidat? I když zatím není nic jistého, na testu jen "duch" ale je mi děsně zle od žaludku.
A stejně jako Marťánka by mě čekal 3. císař
martanek
  • 
7.4.2014 16:41:37
Je to v Praze, kde skoro kazda hezci oblast je pamatkove chranena. Nejsmutnejsi je, ze existuji lide, co maji kontakty ci podplaceji a regule obejdou, postavi obludnou stavbu a nikdo se dal nevzrusuje. My bychom chteli neco vkusneho zapadajiciho, presto potrebujeme vetsi zastavenost parcely, i kdyz tech 30% splnovat budeme, ale musi to na pamatkare, na uzemni planovani mestskeho uradu atd. atd.

Doufam vsak, ze ta prace, co predevsim mne ceka, se do budoucna vyplati a bude se nam tam pekne bydlet :-)

17.4 bych rada videla srdicko, ale spis jsem chtela objednat po velikonocich, jenze to je muj mudr pryc. Domluvila jsem se ale se sestrou, ze zitra rano si skoncim na hcg. Prijde mi, ze mam porad slabe prouzky na testu a neni mi vubec blivno. Jsem ted 5+0 dnes, ale kdykoli predtim uz zacinaly chute, pachy a do tydne potom prisla nevolnost.
Grigi 141978
7.4.2014 15:23:25
Deticky sly dnes do skoly a do skolky. Syn se vylezi vzdy behem par dnu, dcera dokaze mit jen ryumu i dva tydny, ale uz ji tak dlouho doma taky nenechavam.

Vcera jsme to rekli rodine, tak nejvice nadsena je dcera, az se bojm, ze kdyby to nevyslo, tak bude hodne smutna. Uvidime 17.4.

A akorat dnes jsem podepsala rezervacni smlouvu na dum, kam teda predpokladam, ze se nastehujeme nejdrive v lete 2016, protoze potrebuje komplet rekonstrukci nebo postavit novy a je v pamatkove zone, tudiz jen povoleni nam budou trvat v dobrem pripade do vanoc. Ceka mi ted vyrizovani hypoteky a projektu, tak alespon nebudu kazdou minutu myslet na tehotenstvi :-)

Marťánku, 17.4. ideš na srdiečko? Moc držím palce, nech je všetko v poriadku a môžete sa ďalej tešiť na mimi~p~

My sme to ešte nepovedali nikomu, iba ja na tajňačku kamarátke susede. Tým že je to naše prvé, mám plno otázok a keby ich všetky vysypem na manžela tak do týždňa ujde ~8~.
Terazcez víkend idem na Slovensko k našim, tak dúfam že sa nejak neprekecnem alebo že to mamka na mne nespozná. Chceme si to ešte chvíľku udržať len pre seba ~z~

Gratulujem k domčeku! ~R^ Znie to jako kopa práce, ale je naozaj dobře niečím sa rozptýliť. Inak človeku chodia po rozume len samé negatívne věci.
Je to niekde v meste, keď je v pamiatkovej zóne?
martanek
  • 
7.4.2014 13:23:44
... uzivam :-)
martanek
  • 
7.4.2014 13:23:10
Ja uzivim femibion (?) .... tak kazdy druhy den .....

Deticky sly dnes do skoly a do skolky. Syn se vylezi vzdy behem par dnu, dcera dokaze mit jen ryumu i dva tydny, ale uz ji tak dlouho doma taky nenechavam.

Vcera jsme to rekli rodine, tak nejvice nadsena je dcera, az se bojm, ze kdyby to nevyslo, tak bude hodne smutna. Uvidime 17.4.

A akorat dnes jsem podepsala rezervacni smlouvu na dum, kam teda predpokladam, ze se nastehujeme nejdrive v lete 2016, protoze potrebuje komplet rekonstrukci nebo postavit novy a je v pamatkove zone, tudiz jen povoleni nam budou trvat v dobrem pripade do vanoc. Ceka mi ted vyrizovani hypoteky a projektu, tak alespon nebudu kazdou minutu myslet na tehotenstvi :-)
Grigi 141978
7.4.2014 12:18:20
Ahojte, ako sa máte? Detičky sú už zdravé?
Ja som až do štvrtka slamenná vdova - manžel išiel na služobku. Mám veľké plány ako si to užijem a každý večer si pozriem nejaký film ktorý by milý zrovna neocenil ~;) Ale v reále asi aj tak skončím o 21 v posteli ~h~ ~t~
Užívate nejaké tehotenské vitamíny? Začali mi dosť padať vlasy - myslím že je to znak že mi niečo chýba, tak som si kúpila GS Mamavit. Snáď to pomôže.
Krásny jarný dník ~x~
martanek
  • 
4.4.2014 13:59:38
Grigi,

jen tak dal !!!

Deti dnes doma, mam teda tady pani na hlidani, takze jsem obehla par uradu a obchodu a pani na hlidani volala, ze obema objevila zase vsi :-( ....... ted je hrozny, ze ja si zadny pripravek na hlavu dat nemuzu a vsadim se, ze je mam i ja .... uuuuaaa...

Ja mam porad obavy, protoze mi neni spatne, akorat obcas boli prsa a mam navaly horka.
Grigi 141978
4.4.2014 10:34:39
To mi je ľúto, nech je detičkám čím skôr lepšie! ~6~~6~
U nás v práci tiež koloval nejaký vírus, asi je toho teraz plno všade. ~:(
Grigi 141978
4.4.2014 10:33:00
Ja som bola včera na prvej kontrole - všetko v poriadku! Na sone bola vidieť bodka ~s~, uhniezdená tam kde má byť, čo je super - mala som endometriózu, a kamarádka potratila prvé mimi kvoli mimomaternicovému tehotenstvu, takže som sa tohoto trochu bála.
Podľa emailu čo mi chodí z Rodina.cz má už prcek vlastný uzavretý krvný obeh - to je neuveriteľné jako rýchlo to napreduje ~z~
Ďalšie sono nás čaká o 14 dní, už bude vidieť srdiečko v akcii. To bude posledné na CARe, a potom už konečne budem chodiť zase len k svojej dr.
faberrebe
  • 
3.4.2014 18:08:04
Tak to mi je dětí líto,ať jsou brzy fit. Naše děti se teď naštěstí drží.
Závidím,že ti není špatně. Já mám pořád žaludek jak na vodě. Ale u toho staršího dítka to bylo taky tak.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 64  [Dalších 14 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.