| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2015

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 338  [Dalších 268 >>]
Trojmatka 143963
20.1.2015 20:35:39
Ahoj vsem,
Tak dnes posledni kontrola u Dr., dalsi uz v Podoli. Porad je mala trosku vetsi, ted aktualne 2,6 (34+4), tak uvidim jak rychle tu bude s nami :-). Vse ostatni v poradku, tak snad jeste chvili vydrzim 2v1. Ted zazivam tydny tehotenstvi ktere z toho prvniho neznam, tak jsem zvedava jak mi bude. Jinak uz se sama sobe musim smat, porad se mi nechce zabalit tasku do porodnice, abych neco nezakrikla. Nakoupeno mam asi vsechno, ale uz se vidim jak tu v nejvetsim stresu balim den pred porodem ;-)...
Co ostatni? Vsechno v poradku?
:-):-)~;((~;((
qwertz 50213
15.1.2015 14:45:25
Trojmatka, krev mi brali ale výsledek doteď nesdělili tak to je asi v pořádku, jinak by mi nejspíš dali vědět. Jsem teď přesně 37tt.
Modřinka, já se taky vyvolávaného porodu bojím, ale břicho mám tak napnuté že se mi už trhá a mažu se vším možným celou dobu - i mastičkami od kožní doktorky.
Wendy, sourozenci prý bývají většinou každý jiný (povahou a temperamentem), ale nevím jak je to u nich když jich je doma více než dva..... ~;)
Jinak jsem dostala naordinováno praktikovat doma spoustu sexu, ale holky, nemám na to teď vůbec náladu.....~4~
........ 64599
14.1.2015 16:04:09
JO a malá byla jako mimino anděl, ona vůbec nebrečela, byla spokojený mimino .. proti porodu předtim ten začal sám v termínu a kluk uřvanej, nervní takže tim to asi nebude...
........ 64599
14.1.2015 15:59:30
To je asi individualní.... já si nechala vyvolat porod o 4 týdny dřív, malá měla ruku nad hlavou a kdyby mi praskla voda musela bych na císaře... tak mi navrhnul že mi píchne vodu a bude jí držet tak aby nalehla hlavičkou a tu ruku stočila zpět... to se jim povedlo a byla jsem teda otevřená na 5 cm ... na tý kontrole.
Takže mi píchnul vodu a za 2 hodiny byla venku... pokud bych byla otevřená kolem těch 5 cm klidně bych si to nechala vyvolat ale třeba na 0 bych se asi bála, že se nebudu otvírat.....
Modřinka 37246
14.1.2015 9:10:53
Já bych tedy dobrovolně do vyvolávaného porodu nešla. Jednak pokud nejsou porodní cesty na porod připravené, může to skončit ošklivými komplikacemi a jednak jsem jeden ze tří porodů měla vyvolávaný týden po termínu a moc se mi nelíbil. Vše šlo hodně rychle, což proti prvnímu dlouhému porodu byl luxus, ale byla to taková nálož kontrakcí, že jsem se skoro nestíhala nadechnout. Třetí porod trval proti tomu vyvolávanému jen o hodinu déle a do půlky jsem měla jen docela dobře snesitelné kontrakce. Krom toho "vyvolávané" miminko bylo takové předrážděné, neurotické, což tím samozřejmě může a nemusí být.
Modřinka 37246
13.1.2015 18:48:54
Hlásím se do klubu s nedostatkem železa, mám 103, hranice je prý 100. Budu se to snažit srovnat stravou, naštěstí já všechno co je bohaté na železo miluji, akorát už teď jsem tlustá až dost a tak budu asi ještě víc:-).
Trojmatka 143963
13.1.2015 10:00:59
Ahoj Qwertz,
Testy se delaji vsem, tak jestli Ti brali krev po 30 tydnu, tak krome jaternich testu by v tom melo byt i zelezo...
Kolik jsi? Po 36 bych se vyvolani pri vyssi vaze miminka nebala :-). Drzim palce at to vyjde jak si prejes :-)
qwertz 50213
12.1.2015 21:06:07
Holky, a kdy Vám dělali testy na železo? Já na tom nebyla. Mám teď za sebou jaterní testy a dopadly dobře, ale myslím že železa mám určitě taky málo - maso moc nemusím a železo jsem správně měla jíst už před těhotenstvím, ale nedělalo mi dobře tak jsem si ho vysadila. Jinak dnešní kontrola ukázala že mimi váží 2900g. Už sotva lezu, přemýšlím o vyvolaném porodu dřív....co si o tom myslíte? ~d~ Chtěla jsem to nechat "na přírodě", ale už fakt nemám energii - břicho je hrozně těžké a už se neunesu ~a~
Trojmatka 143963
12.1.2015 19:40:29
Máš můj obdiv s úklidem bytu. Já dnes s vypětím všech sil zvládla 8 hodin v práci a ohřátí večeře.... Ještě že mám poslední čtyři dny v práci a pak mi snad zbyde pár dní a troška síly na úklid bytu a kompletaci a praní výbavičky ;-)
........ 64599
12.1.2015 11:45:16
~:-D~t~~t~~t~ to nevim jestli bych dala ~t~ jedno k obědu a jedno k večeři ~2~
Dala jsem se na uklid bytu, tak tady u toho funim ~2~
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 338  [Dalších 268 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.