| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2015

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 338  [Dalších 248 >>]
Limetka82 142844
10.1.2015 10:09:58
Taky nechápu, že ti hned nezavolali...být tebou, objednala bych se do poradny dřív a trvala na doporučení péče v UHKT, nebo pokud máš dobrou praktickou doktorku, možná bych to řešila s ní. Nevím, možná to moc hrotím, ale v tom UHKT je naprosto super péče a já jsem za ní vděčná. Nijak moc se to u mě neprojevovalo, byla jsem jen hodně bledá a při rychlejší chůzi jsem se zadýchávala, celkově větší únava, ale nic, co by tě tě nějak omezovalo v normálním životě. Držím palce, dej vědět jak jsi u doktorů pochodila.
........ 64599
10.1.2015 9:44:09
Jo a jinak jsem z Prahy
........ 64599
10.1.2015 9:43:55
Limetka - mám brát jenom superželezo forte 2 krát denně a za 14 dnů mám jít na další odběr krve... mám jíst hodně zelený.... špenát, salát, okurku atd.... Když jsi měla železa tak málo jak se to u tebe projevovalo? Já nechápu proč mi nezavolala a nechala to tam ležet 4 týdny.... než pujdu na kontrolu... to je fakt mazec
Limetka82 142844
10.1.2015 9:01:10
Ahoj Wendy, odkud jsi? Promiňte, že vám lezu do diskuze, ale mám nějaké info k tomu železu. Hodnota 85 je opravdu hodně nízká. Já měla 84 a už asi měsíc chodím na infuze železa do UHKT + poprvé mi dokonce dali i transfuzi + k tomu beru Aktifferin 3x denně. Jaké prášky ti napsal doktor a kolik jich máš brát? Při porodu hrozí velká krevní ztráta a to u nás se středně těžkou anémií už není legrace. Já mám teď potom měsíci infuzí stav 106, takže to stoupá opravdu pomalu. Držím palce!
........ 64599
9.1.2015 22:38:59
tak už vim proč mi je tak zle ... železo má bejt minimum 120 a já mám 85 a to mě vzala krev před 4 týdny tak kdoví kolik mám teď! Napsala mi železo a ptala se jestli nemám i poruchu vidění atd a že kdyby mi bylo zle mám jet hned do porodnice.... uff aspon vim z čeho mám ty stavy totálního vyčerpání. Malá má 2 kg a je prej v pořádku...

řikám jí tak to může ven je mi špatně..a ona dejte jí ještě 2-3 týdny :) tak já jí řikám dobře tak maximálně 2 týdny ~t~~t~
........ 64599
7.1.2015 16:28:09
Trojmatka - super gratuluju ~;((~s~ už se taky těšim jak jí pozítří uvidim ~k~
Trojmatka 143963
7.1.2015 12:52:27
Ahoj,
Tak u me vse v poradku, mala ma dle odhadu pres 2 kg (2,1), vydrzet pohromade bychom jeste mely, dalsi kontrola za 14 dni - a asi posledni u Dr., pak uz porodnice, chteji kontroly od 36 tydne delat u nich. No, to je vzdy na cele dopoledne, nekdy i na cely den, tam se moc netesim...
Ale jak me Dr. uklidnil ze je vse v poradku, tak jsem odlozila i prani vybavicky a zacnu asi az za tech 14 dni. I si rikam ze kdyby neco chybelo, tak v dnesni dobe se snadno dokoupi, takze i kdyz vyperu na posledni chvili a zjistim nedostatky, hroutit se nebudu :-)...
Jedine proc bych rada vedela kdy porodim jsou starsi deti a jejich plany na jarni prazdniny, ale to musi jeste pockat, ted se asi fakt nic predvidat neda.
Doufam ze i u vas ostatnich je vse v poradku (nepocitam v to horsi spani a obcasnou bolest zad ci kycli) a vsechny de blizime ke zdarnemu konci~z~~z~~z~
qwertz 50213
5.1.2015 21:01:30
Ahojky, také jsem v noci radši v posteli než na netu ~;) Jinak mám za sebou kontrolu a na monitoru jsou znát i kontrakce tak jsem zvědavá kdy se mimi začne chtít na svět..... ještěže už jsme včera na místo stromečku umístili přebalovák :-)
Trojmatka 143963
3.1.2015 12:38:25
Ahoj,
přidávám se ke skupině co nemůže spát. I když u mě to není jen mimi, prostě se v noci budím a třeba mezi druhou a čtvrtou se mi spát nedaří. Ted vydržím v posteli, i když vím, že v minulém těhotenství jsem taky v noci chodila strašit k netu :-)... Zato přes den bych to klidně dospávala, ale ještě si nechci režim úplně rozhodit, od pondělí mě čeká pracovní proces a děti škola, tak to bych asi moc nezvládala... V úterý jdu k Dr. tak nahlásím aktuální míry a zda je malá stále KP (já myslím že ano, cítím hlavičku nahoře...) Taky jsem zvědavá, která z nás bude mít první miminko, ale u mě je ještě moc brzy, když termín mám až koncem února.
A ještě váha - tedy, mám už 12 kg nahoře, pochoutky a více času svátky udělaly pěkný přírůstek. Snad to ale už moc neporoste, 13 kg jsem přibrala s dvojčaty (pravda před 11 lety...).
Mějte se všechny moc fajn, klidné noci a ještě pár týdnů bychom mohly všechny vydržet~;((~;)~6~
qwertz 50213
2.1.2015 21:38:41
Wendy, tak to jsem ráda že nejsem sama kdo bojuje s nespavostí. Mimi má nějaký obrácený režim nebo co.... Nemůžu spát když má v břiše mimi mejdan ;-) Jinak už je otočeno správně hlavičkou dolů tak jsem ráda.
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 338  [Dalších 248 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.