| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Dlouhodobé snažilky

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 1421  [Dalších 1381 >>]
Romcinka 148248
24.3.2017 9:30:24
Elly ahojky no mi ted nebojujeme,nakonec jsem vše odložili.Jdu znovu na imunologii tak se uvidí.Ted jsem rozhodla hubnout ,tak makám a dávám očistnou kůru.A vypadá to že půjdeme až koncem léta na 4 IVF a třeba se stane zázrak a půjde to samo no....
Amab+3 80545
19.3.2017 0:17:32
Ahoj holky!
Po strašné době se hlásím. Doufám, že si na mě ještě vzpomínáte :-) My nakonec máme ještě třetí dítě, ale cesta byla taková trnitější, mezitím jsem párkrát potratila a při tom posledním potratu jsem málem přišla o život. Fakt jsem se bála, že to manžel vzdá, ale nevzdal. Nakonec se ukázalo, že je problém v imunitě, takže jsme docházeli do Podolí k Madarovi a cca půl roku po přeléčení se mi podařilo znova otěhotnět a tentokrát donosit a porodit. Nicméně našemu nejmladšímu pokladu (holčičce) už budou v červnu tři roky, takže se pomalu chystám do práce. Sice by se mi líbilo ještě čtvrté dítko, ale za prvé manžel už nechce, za druhé už jsem stará a za třetí už se nechci cpát žádnýma lékama.

Elly, to je super, že jdete do třetího§ Mám radost. Já se několikrát sháněla po tom, jak se máš, ale nějak jsi mi zmizela z FB a já si nemohla vpomenout na jméno, abych tě opět našla ~t~
Elly78+2x12/10 32788
14.3.2017 11:29:30
Tak u nás nic nového ~:-D ale počítám, že v květnu dáme nativ a uvidíme ~d~
Na jednu stranu do toho chci jít a na druhou už mám svůj klid, dvojky jdou do školy, jsou hodně samostatné, já můžu chodit do práce a jak to bude potom...už jsem si dost odvykla ~5~

Mar jaké to je, mít doma zase mimino? ~:-D
Romči co ty...jak bujujete? ~s~
Romcinka 148248
8.1.2017 19:47:10
Martheen ahojky,jsi moc hodná,ráda žezlo s Elly přeberem~:-D
No já stále doufám v zázrak,zítra jdem zkusit IUI i když tomu moc nedávám ale nějaká šance stále je~6~~b~
Martheen+4 29517
1.1.2017 8:04:49
Ahoj holky, všem Vám ještě jednou přeji pohodový rok 2017 :-):-):-)

Romčinko a Elly, Vám oběma přeji stejné překvapení v roce 2017 jako mě potkalo tak nečekaně v roce 2016!!!! Předávám Vám pomyslné žezlo a věřím, že to klapne ~;((~;((~;((~;((

Romči, já jsem ještě starší, takže pořád je hoooooodně času, i když Ti to tak asi nepřijde, ale je to tak! ~6~

~s~
Romcinka 148248
26.12.2016 20:25:37
Ahojky všem ,nejprve popřeji všem krásné vánoce.


No holky ani 3IVF nevyšlo,odebrali mi nakonec 3 vajíčka a k PGS bylo vhodné jen jedno a to bohužel nedopadlo ,mělo špatný chromozom tak mi ho nemohli vložit.

Jelikož mi bylo 8.12 39 let tak už jsme samoplátci tak zatím nevím co dál,možná zkusíme minimálku a tak v květnu ještě IVF.Ted se budu snažit zhubnout a nemyslet jen na dítě nebo se z toho zblázním.

Deni ano vyšetření je dost drahé ale v Gennetu to dělají na pojištovnu po 35 roku:o)


Elly to je smutné že jsi nebyla s holkama ale určitě jsi si to vynahradila ted po vánocích.A co u vás jdete do dalšího IVF?
Elly78+2x12/10 32788
29.11.2016 11:59:57
Mar děkuju za fotky, teda než já si vzpomněla na heslo u mailu, ale malá je teda nádherná a ty vůbec nevypadáš, že jsi porodila, je to vůbec možný ~e~~:-D

Romči tak co....

Jak se chystáte na Vánoce? :-) já dodělávám koupelnu, víc práce, víc peněz než jsem čekala...děs, ale už to snad konečně bude..letos budou děti 24.12. u tatínka, tak to bude smutný, poprvé s nimi nebudu...vůbec se na to netěším, ale co už, nenadělám nic ~d~
Martheen+4 29517
20.11.2016 19:09:40
Romčinko, tak co?????????? ~;((~;((~;((~;((

Holky, poslala jsem vám konečně ty fotky i dvě pidi videjka :-). Pumo, na tebe nemám ten mejlík :-). Naše beruška už má 7 týdnů, je to velký rachot zkoordinovat tak velikou rodinu, ale snažím se to nějak ukočírovat všechno. No nic zas pádím :-)
~:-D~3~
Sengam 24288
9.11.2016 20:09:56
Romči aha:-)
My totiž imunitu léčili v Praze až 3 měsíce:-( Prednison, kondom a pak kontrola :-(
A kolik ti včera odebrali embryí?
Budete je vyšetřovat všechny a ty co jsou OK zamrazíte? Ta metoda je dost drahá,ne?:-(
Romcinka 148248
9.11.2016 11:30:27
Deno výsledky máme již v pořádku měli jsme trochu zvýšenou alergii na spermie,jinak vše ok,beru Prednison a sex jen s kondomem(2-3 týdny)to jsme dodrželi,hlavně u nás asi bude až další měsíc KET pokud budou embryjka výborné kvality,máme schválenou metodu PGS.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 1421  [Dalších 1381 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.