| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Vyšívání

  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 930  [Dalších 850 >>]
susu. 129001
31.7.2014 12:05:42
Je tam i odkaz ka stažení zdarma.
http://www.rucniprace.cz/k_v/vzory/kv-p001-beruska.jpg
maximin 12576
31.7.2014 11:14:16
Dobry den, tady se vi vsechno, co se nevi, to se vygoogli a nebo to tu nekdo umi. Tak jdu se straaaaaasnou prosbou. Male dite zacalo vysivat a nutne potrebuje berusku. A ja ji neumim nakreslit :-(

Vysiva krizkovym stehem, ale ne to co se vysiva na "ctvereckovanou" latku, ale normalni krizky nakreslene na platnu. Dokazete mi nekdo vygooglit predlohu na takhle nakreslenou vysivku nebo to nakreslit? Moc moc prosim!!! Jedeme na dovolenou do luk, lesu a poli. V okoli nikde nic a kdyby s sebou mela vysivani, bylo by to super a hlavne by byla radosti bez sebe.

Staci velikost do A4, pak uz to vytisknu a na latku prenesu. Moc moc prosiiiiim
Zlatka S. 140565
4.1.2014 16:30:27
Dobrýden,s předtisky od p.Řemelkové mám již letité zkušenosti.K mé velké spokojenosti,jsou krásné a jdou dobře po vyšití vyprat,nic zvláštního nepoužívám,mám jich již opravdu hodně,neumím si představit sedět večer u televize a nemít v ruce vyšívání/jako nyní kdy jsem se zapoměla zásobit,musím okamžitě napravit/ jen je škoda že ti mladí vyšívané věci nechtějí že je to nemoderní ale tu útulnost a krásu našich maminek a babiček už nevidí,tak to kumuluju v komodě a kdo ví až odejdu kde to skončí.V mém věku už as tím počítám.Mám radost že takto postižených je nás víc.A p.Řemelkové jdu ihned psát objednávku,vždy je rychlá a ochotná. Zlatka S.~o~
borovice + 5 35110
18.12.2013 22:05:31
Kytko zanes to Kristýně do HC tam se to určitě využije, já jsem tam nesla bavlnky, nitě, vlny, knoflíky, látky po babičce a tetě a pak jsme z toho ještě dlouho tvořili.
JInak jsem vyhazovací typ takže mě probírání a vyhazování, popř. přeskupování věcí nedělá problém.
maximin 12576
18.12.2013 21:20:45
Kytko, vysivani tu mam taky. Na jehlu sem nesahla od zari 2011 a presto to s sebou taham uz druhe stehovani. Coz o to, bavlnky a latky se vzorama nezaberou az tolik mista. Ale ja sbiram puzzlata a ty pak skladam a obrazy "hodlam" veset po dome. Nejenze zabiraji puzzlata misto v ramech, protoze tesne po stehovani nikde nevysej, ale jeste je potreba porad dokupovat ramy a k tomu si predstav tu horu krabic s puzzlatama neposkladanyma!! ~t~ (A to me jeste dokaze mrzet, ze ac spousta lidi vi, ze puzzlata miluju a vsude po dome je mame (vcetne WC), tak nikoho nenapadne mi puzzle darovat ~n~. To uz je proste na diagnozu ~t~)
Ráchel, 3 děti 76748
18.12.2013 17:23:43
teď jsem posílala nějaké věci na vyrábění do Výchovného ústavu pro holky, pracuje tam známá a věci na vyrábění fakt využijí. Pokud bys chtěla, tak adresa je:
Výchovný ústav Brandýs nad Orlicí, Gen. Závady 118 Vysoké Mýto 566 01
Viola 137597
18.12.2013 16:34:19
Nabídni do domova důchodců nebo do školky, školy, na kroužky výtvarky... případně prodej po netu někomu, koho vyšívání zatím nepřešlo.
Jachtarka 111896
18.12.2013 14:47:35
I mladší dítě už za chvilku začne toužit splývat s davem, já už mám děti, bohužel ~d~, odrůstající nebo odrostlé dětským motivům a velikostem (kdy je šití kalhot nebo mikiny otázka dvou hodin).

Děkuji za nabídku.
Lída+4 138596
18.12.2013 14:33:16
Pokud jde o noty, můžu se zeptat našeho mladýho, jestli by je neužil - zpívá ve sboru a trošku sbormistruje. Mám?
Kreaty 128225
18.12.2013 14:26:51
Katko, ale pro někoho má cenu i ta kopie, třeba raději zaplatí 30 Kč poštovného než stát u kopírky a hodinu to kopírovat a taky to ekologické hledisko ...
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 930  [Dalších 850 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.