| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 1876  [Dalších 1736 >>]
Janinka a dvě princezny 132403
24.6.2019 12:08:12
ne to taky nechceš, my už máme bazén v zemi, protiproud funguje, ale ten "voser" vokolo? Dnes jsem v práci s úpalem poač ve středu přijedou betonovat okolí a my museli udělat obrubníky. Bazén už nechci ani vidět. A ty peníze ~q~ viděla bych se radši xkrát v Karibiku a ještě by zbylo...
Cimbur 64764
24.6.2019 11:01:46
Myslím, že jde jen o vzhled. Máme od nich jeden z řady Azuro, výprodejový s designem dřeva, teď začali prodávat novou řadu s "luxusním" designem kamene, technicky se ničím nelišící, ale dražší.
Co se týče filtrace, kartušová je stejně k ničemu, je lepší koupit pískovou.
Konzerva 153011
24.6.2019 10:47:14
Já bych nejraději bazén zapuštěný, na plavání a s protiproudem. ~b~

Ne, s konstrukcí nechci. Nemůžu. Manžel pracuje jinde a je doma sporadicky, takže to musím být schopná složit a rozložit sama, resp. s dítětem.
Ikula 27147
24.6.2019 10:45:55
Přímo na stránkách Mountf. je dotazovací formulář. Zkusila bych se zeptat tam. Nicméně dle informací z webovek bych spíš odhadovala stejný materiál, jen jiný vzhled. Ale zkušenosti nemám.
Konzerva 153011
24.6.2019 10:34:21
Jde o dva bazény stejných parametrů. Jeden je dodáván s filtrací, druhý bez filtrace, cena je v podstatě stejná. Filtraci mám, tak uvažuji, který koupit.

Říkala jsem si, jestli není ten "ratan" dražší (stejná cena, ale bez filtrace) proto, že je z lepšího materiálu, ale slečna mi řekla, že ne, že je dražší jen proto, že má jiný "ratanový" vzhled. Ale moc jistá mi nepřipadala.

Takže prosím, jestli ty bazény znáte, je to skutečně jen vzhled?

Protože pokud ano, koupila bych ten s filtrací, aspoň by byla jedna do zásoby, stejně ta, co jí máme, je už dost letitá.

Pokud by ale ten "ratanový" byl z pevnějšího materiálu, více odolného zejména proti kočkám, tak bych koupila ten.
Vítr z hor 100046
9.6.2019 17:56:17
Mám ho jen pro radost – na měření pH v hydroponii. Zdá se ale, že rajčatům je to dost fuk. Bazén jsem ještě neměřila, nenapadlo mě to. Ale dík, aspoň si ho zase trochu užiju.
Koupila jsem ho na Amazonu společně s měřákem elektrokonduktivity a mám dojem, že jsem se s obojím i poštovným vešla do 20 euro.
Kristiána. 154199
9.6.2019 14:54:34
Bazén máme 25let a letos jsme ho kompletně zrekonstruovali a současně jsme pořídili automatické dávkování chemie do bazénu, sama jsem zvědavá jak bude fungovat.
Čtvrt století zkušeností mi říká toto, ph jsme kontrolovali asi 3 roky potom jsme rezignovali a ph neupravovali, nic se nezměnilo, voda se více nekazila. Chlór jsme kontrolovali déle, jen co děti dorostly, tak jsme se na kontrolu vykašlali a chlórovali jsme dle potřeby, spíše jsme měli přechlórováno, ale nejsme na chlór alergický a děti už byly velký (10+).
Bazén máme venkovní relativně velký (12 x 6m), nezastřešený, ale vyhřívaný tepelným čerpadlem, co jsme si před 12lety pořídili na vytápění domu.
Po 12 letech jsme prováděli první rekonstrukci, kdy jsme měnili vnitřní plachtu a připojili jsme tepelné čerpadlo na vytápění bazénu (funguje skvěle v zimě vytápí dům, na jaře a na podzim ohřeje vodu v bazénu). Letos jsme při kompletní rekonstrukci pořídili i to měření vč. dávkování chemie.
danca55 60794
8.6.2019 18:27:01
Ahoj,
poraďte, máte digitální ph metr pro měření ph v bazénu? Loni jsem trochu bojovala s tabletama (pak jsem to vzdala to měření úplně), tak zvažuju.... Má to cenu pořídit? Nějaký konkrétní tip?
Pohodlná křesla za super ceny na Favi.cz
danca55 60794
8.6.2019 18:26:16
Ahoj,
poraďte, máte digitální ph metr pro měření ph v bazénu? Loni jsem trochu bojovala s tabletama (pak jsem to vzdala to měření úplně), tak zvažuju.... Má to cenu pořídit? Nějaký konkrétní tip?
Karolína Plačková 157601
12.4.2019 12:18:58
Diky moc za odpovedi vsem. Vy co mate zastreseni, muzu se zeptat na kolik vas to orientacne vyslo? Na netu je spousta nabidek, ruzne firmy maji ruzne ceny, hadam ze ti co maji vsecko na dotaz tak jeste vyssi, tak abych vedela co povazovat za dobrou cenu. Abychom vedeli co mame povazovat za vylozene predrazene a co za lacine/nekvalitni.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 1876  [Dalších 1736 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.