| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 1876  [Dalších 1696 >>]
Bohuslav PLHAL 154419
22.7.2017 14:37:28
Dejte tam 4kg na 1000L čistou kuchyňskou sůl - BEZ Jodu.
Chemie je složitá, priorita je vždy PH vody. Sůl dávám pokaždé, oléčí
i neduhy o kterých ani netušíme. Mějte pohodový víkend
Roman Šulc 154223
17.6.2017 21:20:28
Už nikdy bych si ho nekoupil, po osmi letech jsem ho vykopal, vyhozené peníze!!!!!
Vše co bylo v zemi zrezlo, no vlastně jsem ani některé lišty nenašel.
zerat 18305
16.6.2017 23:01:45
Maargit, myslím, že budete spokojení. ~R^
zerat 18305
16.6.2017 9:35:08
Maargit, tak tohle je ještě hezké, to by se mi asi i líbilo víc než náš s nafukovacím límcem. U toho s límcem mi vadí, že úplně dobře nedrží tvar, ale dětem se zase líbí, že je měkký. Čekám až tento jednou doslouží a koupíme také s nějakou konstrukcí - slibuji si od něj větší stabilitu a menší "hamatnost" :-)
zerat 18305
15.6.2017 14:33:58
Já tedy moc nevím, co si představit pod tou "rámovou konstrukcí". Viděla jsem obdélníkový bazén s takovými otřesnými vzpěrami ze stran- nevypadal fakt dobře, ale na plavání myslím bude praktičtější než kulatý.
kachna_ 144932
17.3.2017 17:07:11
Bazén netuším, ale my ho máme normálně oplocený. Myš tam občas spadne, tak jí vylovím a je to hotovo.
Zakrývání nemáme, lítají nám tam pít vlaštovky, bylo by mi líto je o to připravit.
Leontýnka 33 76201
17.3.2017 3:58:16
Prosím o rady,tipy,zkušenosti. Rozhodujeme se mezi těmito dvěma typy bazénů z Mountfieldu. Jaké màte s nimi zkušenosti? A jakým způsobem řešíte zakrytí bazénu?Zvažujeme posuvné zakrytì,ale je to jednak dost drahé a navíc se nàm to na zahradu moc nehodí.Jak jinak to řešíte? Jak ošetřujete vodu? A máte bazen plně zabudovaný,zčásti nebo nadzemní - a jak se vám to osvědčilo? Kamarádka ma zcela zabudovaný bazén bez zakrytí a několikrát prý z něj tahali utopené kočky,myši apod.Måme psa třeštiprdlo,tak se také bojím,aby tam nespadl o dětech ani nemluvě. Budu ráda za jakékoliv vaše zkušenosti.
zerat 18305
18.8.2016 22:31:37
Tečko, tak to máte ideální s tím čtvercem. U nás tohle nejde, protože posezení ze zámkovky je pro tyto potřeby malé a hlavně hned u domu... ale jak Tě tak čtu, tak si nemám na co až tak stěžovat. - naštěstí okolní tráva zvládá v pohodě odsávat vodu přetečenou z bazénu; žádní hmyzáci se nerojí a ani bahniště není nikde okolo. Je fakt, že bazén na jednu stranu trošku ujel ale ve srovnání s loňskem je to pohoda. Možná je to i tím, že děti už jsou větší a v bazénu dělají sice stále blbiny, ale více si dávají pozor na tu stranu, která je lehce ujetá. Letos to nejspíš znovu jistí tráva a dál uvidíme - třeba příští rok začnou chtít holky chodit samy na koupaliště a o bazén se sníží zájem... - naděje umírá poslední ~d~ ~:-D Moc všem děkuji za nápady ~x~
Ložní povlečení na Favi.cz - největší výběr
zerat 18305
18.8.2016 22:24:54
Koliesko máme skvělé sousedy a u nás je sezónně bazén a u nich trampolína a děti přebíhají jak je nálada resp. z bazénu rovnou uschnout na trampošku atd. atd. ~:-D Zatím to tak funguje a jsme spokojeni všichni. Asi opravdu minimálně letos zůstaneme nadále u trávy... resp. nechám to na manželovi - třeba něco vymyslí, ale trávu už mám koupenou...
Citronove koliesko 7937
18.8.2016 20:19:22
Striedala by som bazen s trampolinou jar a jesen trampolina, leto bazen. A v zime na ten kruh aj tak nasnezi.
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 1876  [Dalších 1696 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.