| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 370] Názory 371380 z 1876  [Dalších 1496 >>]
Dream 17791
14.3.2016 10:17:52
Ja tedy moc nevim, co by na tomto bavilo 8 a 5 lete deti? Nase deti tedy vic ocenily vzdycky normalni bazén, kde se dalo potápět, lovit cosi ze dne, skákat, radit s míčem, lehatkem apod. Tohle by je urcite vubec nezaujalo, mozna v roce, nevim. Meli jsme radu let tampu a byla super pro mensi deti, ale nekolikrat jsme museli opravovat límec kvuli kočkám, ktere tady běhají po zahradách. Pak jsme meli jeden rok nadzemni skládací, nevim, jak se jmenuje, ma konstrukci, kterou sestavis, schuzky k tomu a maximalni spokojenost. Ted uz mame normalni podzemní velky bazén.
Tak asi zalezi, jestli to budes chtit převážet nebo nechat na miste. U tech větších je výhoda, ze das filtraci a vodu udrzis čistou.
venna
  • 
2.2.2016 11:35:38
Jéé ženy to jste mě tedy dostali, jéé to je tak krásný mít vířvku nebo bazén…taky by se mi to moc líbilo, jenom ještě k tomu nějak dostrkat mého drahého! To bude to nejtěžší!
Hogy 149491
7.1.2016 20:28:22
Tak písek ve filtraci by se měl měnit tak 1 za 3 roky. Nezáleží na tom, jestli je čistej, ale jestli je ostrej.Na to se chytají veškeré nečistoty.. :-)
zerat 18305
2.9.2015 15:06:39
A hlavně ten písek je propláchnutý chemií a na jaře se vypere znovu než ji připojíme k filtraci, tak by to mělo být myslím o.k. Spíše mě nenapadlo to zamrznutí...
zerat 18305
2.9.2015 14:49:03
Nejde o písek, spíše jde o fórovost materiálu a přijde nám, že když budeme zbytečně pořád otevírat, zavírat, tak ta obruč odejde do věčných lovišť dříve než může odejít. ~d~
:-) zaregistrovaná 133043
2.9.2015 13:54:40
dáváme každý rok na jaře nový písek, po sezóně písek vysypeme, těžko bychom jinak zařídili, aby se usušil, a raději nevědět, co se tam může pomnožit přes zimu. Vždyť ten písek stojí pár korun.
zerat 18305
2.9.2015 13:44:52
Děkuji za rady. Tak manželovi poradím, aby ji dal do "tepla", protože na půdě by zamrzla, a to by jí asi neprospělo...
zerat 18305
2.9.2015 12:22:07
Pár týdnů před koncem prázdnin jsme koupili tuto pískovou filtraci. Včera jsme pískovou filtraci odstavili, bazén složili a uklidili; z pískové filtrace jsme vypustili vodu přes nějaký ten otvor a teď řešíme, jestli musíme sundat obruč a otevřít kompletně onu filtraci nebo ji můžeme nechat zavřenou i s mokrým pískem uvnitř a jen nechat otevřené ventily... Jak o pískové filtrace pečujete?
Díky moc za rady! ~x~
Šatní skříně se zrcadlem na Favi.cz - opticky zvětšíte ložnici
Vínečko 13944
17.8.2015 8:21:37
zapuštěný je cca na jedné straně 80cm a na druhé cca 40cm a zastřešení vyšlo kolem 50 tis.
: - ) 128942
16.8.2015 21:27:17
Jéé, sorry, já četla v nějaké diskuzi tady ohledně bikin na tlustých lidech, že na to dotyčná nechce koukat. No, holt nemám bonzbloček, tak jsem si tě s někým spletla. Ještě jednou se omlouvám. :-)

Tak už jsem to dohledala a byla to Margotka.~:-D Obě na Ma, tak mě to svedlo jinam.~x~
[<<Předchozích 370] Názory 371380 z 1876  [Dalších 1496 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.