| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 420] Názory 421430 z 1876  [Dalších 1446 >>]
Clary 143095
12.8.2015 9:42:03
Celý bazén instalovali technici z Marimexu, tak jsem předpokládala, že to vypnuli správně. Teď, když je bazén prázdný, tak se mi to zdá spíš volné. Hubici od vysavače jsem prohlížela, není tam nic vyloženě ostrého, ale ani úplně hladké to taky není. Tím, že v bazénu nikdo nebyl 2 týdny, jen já jsem několikrát vysávala, tak to nic jiného udělat nemohlo. Marimex to nechce uznat, i když všechno - vysavač i chemie jsou koupeny od nich.
:-) zaregistrovaná 133043
12.8.2015 9:30:30
nám prořezal vysavač od Moutfieldu plachtu taky, ale protože vše montoval Moutfield, a používali jsme jeho výrobky, tak nám reklamaci uznali, i refundovali uniklou vodu.
*Hanka* & Lucinka 16914
12.8.2015 9:23:26
My spokojení jsme, už máme druhý. Když vidím u sousedů ty samonosné Tampy, tak bych ten náš nedala ani za nic. Vysavač máme tento http://www.mountfield.cz/vysavaci-hlava-ocean-vac-de-luxe-3bvz0002 ... také od Marimexu, ale tam jsem ho nenašla na stránkách. Nikdy nám plachtu neprotrhl. Zřejmě jste jí měli hodně vypnutou, byla tam vzduchová bublina a tím došlo k protržení. Jinak si to nedovedu vysvětlit.
V kterých místech se vám protrhla? Ten nemá ten vysavač na sobě z výroby nějaký ostrý zbytek plastu, nějakou ostrou část????
Clary 143095
12.8.2015 9:14:30
Prosím o zkušenosti. Kdo máte tento typ bazénu, jak jste spokojeni s kvalitou jeho fólie? Nám se po použití vysavače, též výrobce Marimex, fólie potrhala a výrobce nechce reklamaci uznat. Děkuji za názory.
Clary 143095
12.8.2015 9:11:00
Prosím o zkušenosti. Kdo máte tento typ bazénu, jak jste spokojeni s kvalitou jeho fólie? Nám se po použití vysavače, též výrobce Marimex, fólie potrhala a výrobce nechce reklamaci uznat. Děkuji za názory.
Markéta s párkem
  • 
4.8.2015 16:15:15
Máme jen takový ten papírovo-látkový filtr a stále nám tam plave chlorová tableta. Máme ho na chalupě, takže přes týden je přikrytý, ale neběží filtrace. O víkendu jde filtrace, pořád, pokud děti moc necákají.

Sliz nemáme žádný.
margotka78 alias shit-roller 108560
21.7.2015 19:13:55
jinak do bazénu jsem to dávala každý týden. Při vedrech vyšší dávku a co 5 dní.
Nikdy se nám při tomto postupu voda nezkazila.~R^
A v plováku normálně chlorovou tabletu k tomu.
Holka je atopička a problémy s kůží neměla.
margotka78 alias shit-roller 108560
21.7.2015 19:11:18
Jedině Algaestop ~R^
Zamezí tvorbě řas.
Používáme to i na chatě do sudů na vodu, ze kterých se pak sprchujeme. Vydrží to 14 dní.
http://www.zbozi.cz/vyrobek/marimex-aquamar-algestop/?varianta=1-0-l
Komody na Favi.cz - největší výběr
anexa 804
21.7.2015 19:03:05
filtrovat, udržovat PH, přidávat chlor. Savo jen tak od oka bych nedávala
zerat 18305
21.7.2015 19:02:22
Používáme bazénovou chemii - tablety 5v1 - tableta plave po hladině v plováku pořád když nejsme ve vodě. Žádný sliz se nám nikde netvoří ~R^
Jen tu a tam když začne mít voda takovou namléčnělou strukturu, tak manžel zkontroluje testovacími pásky PH a stav chloru ve vodě a doladí PH a tím se srovná voda... Tu a tam zapínáme kartušovou filtraci...
Myslím si, že sliz se tvoří po onom Savu, protože ségra ho leje do bazénu taky a moje holky se u nich odmítaly koupat, protože je v bazénu sliz a špína. Ségra tam hodí znovu Savu a tím to považuje za vyřešené :-© ~Rv
[<<Předchozích 420] Názory 421430 z 1876  [Dalších 1446 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.