| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 450] Názory 451460 z 1876  [Dalších 1416 >>]
kreditka 85904
3.6.2015 13:02:45
Já právě čekám až se mi malej vrátí z výletu a půjdeme též makat na bazénu ~t~
kreditka 85904
3.6.2015 13:01:58
~8~~8~~8~
Tak to je teda síla!!!

No u nás jde letos i o faktor že mám za pár týdnů porodit a s novorozencem a dvěma "neplavci" nevím co bych na koupališti dělala, takto starší v bazénu postačí, malýho si pohlídám nebo ho pohlídá starší a já můžu být s miminem třeba hned vedle bazénu bezze strachu že někdo dětem skočí na hlavu, popř. že se začnou topit anebo že jim zkazím léto tím že budou mít mladšího sourozence a za celé léto se nevykoupou
klíčnice 125670
3.6.2015 13:01:46
~R^ Jj, přesně jako u nás. Makat nechtějí, ale jako u vás - když se chtějí koupat tak ať se učí od mala, že nic se neudělá samo ~z~
jentak
  • 
3.6.2015 12:58:28
Klíčnice - vodu vypouštíme těsně pod ten horní přepad do skimmeru - takže plachtu jen položíme a normálně upevníme jako vždycky - plachta pak leží na vodě stejně jako v létě, jen trochu níž - jak do ní naprší a nasněží, tak si sama sedne a drží. Hlavně se nesnažte si tu plachtu sundávat a nějak čistit - teda v zimě - abyste si ji neroztrhli. Jen to nechte, před létem prostě vodu vyčerpat do sudů nebo konví odebrat, opatrně sundat a je to. Během hodiny /než se zprovozní filtrace a solární ohřev/ se mohou děti koupat - pokud jim teda nebude vadit studená voda /než se ohřeje/.
jentak
  • 
3.6.2015 12:54:20
Tak nějak plus poslední kapaka byla, když dcera si na koupališti ve vodě rozřízla nohu a plavčím mi řekl, že se mu z krve dělá blbě a že neví a že si ji mám ošetřit sama. A když jsme odjížděli, tak jsem zjistila, že na placeném /a drahém/ parkovišti u koupaliště mi někdo při couvání nabořil světlo - a pak jsem slyšela - že je placené neznamená, že je hlídané a buďte ráda, že vám to auto neukradli.
Přes veškerý výdaj při pořízení bazénu mě bazén vyjde rozhodně levněji.
kreditka 85904
3.6.2015 12:49:30
To není o hrdosti Fren, ale o tom že když já pojedu na koupaliště tak to znamená 25 km tam, 25 zpátky, k tomu vstupné, jídlo pro děti, pití a motlitba aby mi tam někdo nesebral osobní věci. Nehledě na to že když se vypravím na koupaliště práce mi doma stojí, zatímco u domácího bazénu zvládnu fůra práce, nemusím koukat zda za hodinu nezačne lejt apod.
kreditka 85904
3.6.2015 12:47:25
Nejdříve hadicemi vytáhnu vodu pryč, zbytek vyleju po kýblech, poté vezmu mop a drbu a drbu... jo pakárna ne půl dne, ale jde to. Vloni jsem měla k dispozici vysavač na vodu a tak to šlo skvěle, protože vysál i hodně bordelu. Navíc mám brigádníky - děti, ne že by dlouho vydržely makat, ale pokud se chtějí koupat musí přiložit ruku k dílu
klíčnice 125670
3.6.2015 12:14:22
Kreditko a jak ho vydrbeš? ~t~ Jakože vlezeš dovnitř a houbičkou, nebo hadrem a omýváš? Mám strach, abych neprotrhla tu plachtu.
Levné sedací soupravy na Favi.cz - top výběr
Fren 117315
3.6.2015 12:11:36
no však jo,ne,klasika! Tos právě uhodila hřebíček na hlavičku a napsalas to velmi výstižně.

No a samozřejmě,že když se bazén už KOUPIL přeci,že na kouališti by už utrpěla moje hrdosrt.~t~
klíčnice 125670
3.6.2015 12:07:20
No právě, že manžel si nedal říct a že ho nezakryjeme. Tak je to jak brčál. Postup je tedy jasný, vypustit a znovu napustit a příště na zimu zakrýt ~;)

Teď ještě technická - když se to vypustí, jak to mechanicky vyčistit a hlavně jak to pak z toho bazénu dostat? Používáte nějaký speciální čistič? U Mountfieldu něco mají, ale aby to nebyly vyhozené peníze.

Ještě k tomu zakrytí - co za plachtu? Máme průměr 4 m, jak to upevnit? Převázat špagátem?
[<<Předchozích 450] Názory 451460 z 1876  [Dalších 1416 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.