| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 470] Názory 471480 z 1876  [Dalších 1396 >>]
jentak
  • 
3.6.2015 10:40:17
Na zimu ho přikrýváme plachtou, která zachytí nečistoty a světlo, takže opatrně sundáme plachtu, abychom si ten bordel nehodili do bazénu, vodu jen nachlorujeme a upravíme ph a je to. Vodu odpouštíme po létě pod ten vrchní předpad do filtrace, abychom mohli filtraci odpojit a ten přepad utěsnit, takže před úpravou vody třeba zrovna letos budeme muset vodu odčerpat, protože jí je tam hodně, jindy zas voda chyběla, tak jsme dopouštěli. Je to celkem nenáročný a rychlovka. Jen letos manžel mění veškeré hadice - po těch x letech, takže je to trochu pracnější.
Lenka a dva kluci 57001
3.6.2015 10:39:58
jakou mate filtraci?
Fren 117315
3.6.2015 10:38:40
naši příbuzní ten nadzemní vždy na zimu vyčistili,složili a schovávali.Oni jsou takové včelky pracovité,já je nechápu a bazén z tohoto důvodu přesně mít nikdy nechci.
klíčnice 125670
3.6.2015 10:17:37
Jak chystáte bazén po zimě? Máme nadzemní, nekrytý. Napouštíte novou vodu, anebo dopouštíte + chemie a filtrace? Používáte kromě chloršoku ještě nějakou speciální chemii? Přikrýváte ho na zimu plachtou? Máme bazén první zimu, takže sbírám užitečné informace. Moc díky.
jentak
  • 
29.5.2015 15:33:06
My máme nějakou levnější a máme ji hned za výstupem z filtrace - tedy po filtraci dočišťuje vodu. Ale i tak jedeme v chemii - pro jistotu.
Patejl1 72265
28.5.2015 11:35:53
Musí to být UV-C lampa (germicidní záření).

Nevím, že by rybáři používali něco tak fototoxického. Nemyslíš akvaristy ?
bombicka 83615
6.4.2015 14:11:30
Souhlas s Britou.
Ja jsem hodne plavaci, ale v aquaparku jsem v lete nebyla ani jednou. Proste to nesnasim, hlava na hlave, hluk a smrad. Tri roky jsme meli tampu. Kdyz bylo hezky, tak v nem deti byly neustale. V horkych dnech k nezaplaceni. Lezly by tam i v chladnych dnech, coz jsem nedovolila. Pakarna hrozna to kazdy rok napostet, zapinat foltraci a hlidat kabel hozeny pres terasu a cistit to se spatnou filtraci. Letos jsme se rozhodli pro zapusteny. Uvidime, zda to byla dobra investiice. Verim, ze bude a vecery na terase s moznosti skocit do tepleho bazenu budou k nezaplačeni. Prosla jsem hromadu diskuzi a asi by meli psat jen ti, kteri opravdu maji zakryty bazen, protoze ti pisou, ze by ho nevymenili za nic a pak vsichni ti, co ho nemaj pisou o spatne investici, hromadou prace kolem udrzby atd. Verim, ze se solnickou a dobrou filtraci a krytim, to bude pro me velka uleva s porovnanim s tampou. Jen pokud se rozhodnete, tak vazne rozvazujte tu investici, protoze jak psala Brita, aby to mel ucel a moninalni udrzbu, tak to opravdu za 200 tisic neni.
Kaja222 116819
3.4.2015 19:39:31
kvuli bezpecnosti mame kolem bazenu plutek z tenkych drevenych planek. Zadne dite tam diky tomu nespadlo a neutopilo se.
Šatní skříně se zrcadlem na Favi.cz - opticky zvětšíte ložnici
123
  • 
3.4.2015 17:44:07
Máme lamely. Díte nevím, ale psa 25kg to uneslo. Blby je, že kdyz ti díte slapne na kraj, ty lamely zapruzi a díte zajede pod lamely a je úplne bez šance.
kikina80 87111
3.4.2015 16:12:26
Potřebujeme hlavně kvůli bezpečnosti.
[<<Předchozích 470] Názory 471480 z 1876  [Dalších 1396 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.