| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 1875  [Dalších 1815 >>]
Půlka psa 24064
10.1.2021 22:43:53
Máme a je to super. Máme i bazén a to toho nikdo nechodí, všichni chtějí jen do vířivky. Máme ohřev elektrický plus přihřívámě solárem, ale po pravdě je to trochu opruz. Trvá to a ve větším chladu se ani nedočkáme. Jako jednodušší jsme vyhodnotili vypustit předem půlku vody a natáhnout si oknem hadici s hodně horkou vodou zevnitř ze sprchy. Jako nevadí nám to a měnit ji kvůli tomu nebudeme, ale kdybych ji pořizovala znovu, tak bych brala nějakou s výkonnějším ohřevem.
Půlka psa 24064
10.1.2021 22:34:36
S venkovní vířivkou není ten opruz, co s bazénem. Vířivka skoro žádnou údržbu nepotřebuje. Je neprosyšně zakrytá, takže tam nic nenapadá a voda se vůbec nekazí i při minimálním použití chemie.
Kaipa 98564
10.1.2021 22:23:04
Rodinova, co pořád máte s tou údržbou? Fakt by mě to zajímalo. Srovnat hodnoty vody (na začátku sezóny), potom doplňovat tablety, když se objeví bordel, hodit tam robota. Co s těmi bazény děláte, že to je opruz?
Cimbur 64764
10.1.2021 21:08:19
Máme vnitřní. Obrovskou vanu. Popravdě nebyla použita několik let. Je totiž problém vůbec ji napustit dostatkem teplé vody a ve studené je to o ničem. My se teda nekoupeme ani v malé vaně. Sprcha je rychlejší a na relax je lepší sauna a studený bazén.
Takže pokud vířivku, tak s nějakým ohřevem. Což je myslím u těch venkovních samozřejmost?
troposfera36 152458
10.1.2021 20:44:44
Mame a já pouzivam dost.
Tinity 69200
10.1.2021 20:39:17
Pevalo, za sebe nikoliv venkovní (mám zdravotní problém a nesnesu nachladnutí hlavy v zimě, resp. moje dutiny mají problém a opakované punkce nejsou nic moc). Raději umístit dovnitř s možností v teplých dnech otevřít třeba celou stěnu do zahrady. Za sebe já raději mám bazén ve kterém jsou také masážní trysky a zvlášť masážní velkou vanu. Nicméně každý jsme jiný.
Vítr z hor 100046
10.1.2021 20:34:16
Strašně se mi líbí venkovní vířivky, ale když není venku přes 20 stupňů, tak tam nevydržím. Jak to bublá, tak mi to namočí i ta místa, co čouhají ven, a pak je mi zima.
neznámá 91073
10.1.2021 20:10:23
NAšim se čistí sama, kolikrát víří pod krytem a tím se filtruje.
Dolejvaj akorát chemii.
VLastně nikdy nemluvili o výměně vody, obávám se, že maji léta tu samou a to jsem si teda uvědomit nechtěla.~:(~:-D
KDyby byla náročná na udržbu, tak ji naši nemaj, to vím jistě.
Obývací stěny na Favi.cz - největší výběr
neznámá 91073
10.1.2021 20:02:40
Mají ji moji rodiče, značku fakt nevím, maji ji určitě více než 10let.
Maji ji venku na takové terase, voda ve vířivce se udržuje teplá, na ruku taková ta teplota pro miminko. Před používáním si přidáváme stupně, nahřáté to je rychle.
Problém je vrchní kryt, takový hodně silný polystyren potažený nějakou textilií, který se přicucne k hladině, ženská to nezvedne anaopak se pak špatně nandává, musíme otravovat chlapy, ale jak píšu vířivka je letitá, tohle by asi šlo už řešit lépe.

Dle mého super investice, u našich se neustále někdo ráchá, po návštěvě u nich mám totálně odmočené děti, není potřeba je více drhnout.~:-D

Otec občas nadává,že je drahý provoz (elektřina), ale asi to nebude tak děsné, když už ji drží tak dlouho.
Rodinová 140078
10.1.2021 19:55:59
Jojo, obavam se, ze s venkovni virivkou bude stejny opruz jako s udrzbou venkovniho bazenu ... a s tim zkusenosti mam ~:-D

Virivku mame vnitrni, a teda uprimne, bez ni bych se v klidu obesla, pro me je dobra tak na zahrati v zime...ale stejnou sluzbu by udelala i normalni vana.
V bazenu si aspon rada natahnu zada plavanim ~;)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 1875  [Dalších 1815 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.