| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 710] Názory 711720 z 1876  [Dalších 1156 >>]
kreditka 85904
21.6.2013 17:52:23
No upřímně na tak malý bazén mi přijde písková filtrace zbytečná, stejný totiž měli sousedi a je to spíš brouzdaliště ze kterého vytáhneš nečistoty velice snadno a nějaké investice do něj se moc nevyplatí...
Nella+2 28691
21.6.2013 16:43:04
Máme ten samý a nic k němu a funguje i tak:-) Dřív jsme přikrývali, ted už ne. Místo sítky mám normální větší cedník - klasický ne plstový. Vylovím tím všechno během chvilky a i děti to baví:-) kartušová filtrace je nic moc ale lepší než nic. Tím jak se voda točí tak se udělá chuchvalec špíny uprostřed bazénu a ten vylovím během pár vteřin cedníkem. Používám normální savo, naliju tam obden večer před puštěním filtrace - pouštíme na noc. Takže i bez všech těch ptákovin se dá obejít.
Vínečko 13944
21.6.2013 16:01:54
Právě, první rok jsme měřili ph, dávkovali kde co a voda zelená. Pak jsme najeli jen na savo a tablety a ok. A filtrovat a filtrovat.
Bertina 50748
21.6.2013 15:51:01
Já to teda nikdy nevychytala, používala jsem kde co, měřila a upravovala jsem Ph, chlor, a přesto došlo i na úplnou výměnu vody. Asi dělám něco špatně a ani pískovka nám nepomohla. Letos jsme ještě bazén nenapustili, děti marodí, tak teprv uvidím, jestli letos to půjde líp.
Jo a zjistila jsem loni (někde na netu o tom bylo), že je rozdíl v údržbě, jestli napouštíš bazén vodou vodovodní nebo studniční.
Petra
  • 
21.6.2013 15:48:04
Máme dvoje známý, který si vystačili celý léto s kartušovou filtrací a tabletama.
My máme vodu v bazénu přesně týden, máme v něm multifunkční tabletu a každej den zaplou kartušovou filtraci. Voda je zatím čistá, akorát dneska jsem tam hodinu lovila síťkou bordel, protože nám v noci vítr odnesl plachtu a napadalo tam všechno možný. Stejně jsem to nevybrala všechno, tak až přijde manžel z práce, bude muset luxovat. Máme nějakej vysavač na připojení k hadici, tak snad to s tím půjde.

Solární plachtu bych nekupovala, když je velký teplo, tak se voda ohřeje rychle. My měli vodu za čtyři dny teplou jak chcan.., ani to moc neosvěžilo.~:-D
Vínečko 13944
21.6.2013 15:41:59
Hani, třeba sezonu, dvě potrvá než to vychytáte, ale půjde to~R^ a to savo doporučuji. V obchodě ti budou nutit spoustu věcí, které určitě potřebuješ~t~, ale jde to i bez množství chemie.
Hanka-1978 115978
21.6.2013 15:26:48
Díky, no to jsem chtěla slyšet :-) Tak snad nám to taky tak hezky půjde.
Vínečko 13944
21.6.2013 15:24:55
Tento bazén s kartušovou filtrací jsme měli 4 roky, nyní máme velký a s pískovou a je to lepší, ale i s tou kartušovou to půjde~;) Vysavač, plovák a plachtu užijete. Pak určitě minimálně chlorové tablety.
My používáme z chemie jen chlorovou tabletu do plováku a cca jednou za týden savo. Nic víc. Žádné ph neměříme a voda je nádherná. Chce to pravidelně filtrovat. A my teda filtrujeme přes UV lampu a díky ní není třeba další chemie.
Samolepky na zeď z Favi.cz - největší výběr
Xantipa. 34439
21.6.2013 14:44:12
Ne - jen praxe, po čase už budeš vědět, co a jak nejlíp, aby to nestálo majlant.
jitucha 82009
21.6.2013 14:43:52
začala bych úpravou pH a pak chlorové tablety. třeba budeš mít štěstí a nic víc potřebovat nebudeš. my máme filtraci pískovou. už jsme měli vodu hnědou, zelenou, mléčně bílou ... používáme pH mínus, chlorové tablety v plováku, uv lampu, vysavač, vločkovač, solární plachtu máme od letoška a je super
[<<Předchozích 710] Názory 711720 z 1876  [Dalších 1156 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.