| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 780] Názory 781790 z 1876  [Dalších 1086 >>]
Bumbi&05,08,10 42508
20.8.2012 21:08:03
kopřivo, určitě by řádily rády na společným. Ale když mám děti 1-7 let, hřiště je půl kilometru daleko a přes velmi rušnou silnici, nemůžu je tam pouštět.

Na zahradě jsou děti samotné, já můžu dělat práce uvnitř, naprosto bez problémů.
Na hřiště s nima musím jít já, a pro mě je to mrtvý čas (tč. si tam nemůžu ani vzít knížku, protože batole mě plně zaměstná - na zahradě se zaměstná samo).

To jen k těm soukromým hřišťátkům na zahradě - ty totiž hrozně moc ulehčují život rodinám s malýma dětma...
Kopřiva Dvoudomá 34182
20.8.2012 20:59:56
Mně to, přítomní prominou, přijde jako takovej bazénovej mor. Kdo má kouska trávy, už tam umístí bazén. Plavat se v tom stejně kloudně nedá, jen se tak ráchat, zabije to prostor (zahrada je fajn, i když se na ni nechodí, je to prostě volnej prostor, co člověka obklopuje, a ten je taky potřeba), stojí to peníze, práci...

Radši nechám volný trávník a dvakrát do týdne zajedu na koupák.

Podobnej fenomén jako ty soukromý bazénky jsou ty soukromý klouzačky, houpačky a trampolíny. Člověk jede kolem čtvrti rodinných domků, a na každý zahradě pidihřiště. Vždycky si říkám, jestli by ty děcka radši neřádily s kamarádama na jednom veřejným společným.
Lenka a dva kluci 57001
20.8.2012 20:59:18
spíš by mi bylo líto te zahrady, ale oponovat hlídáním dětí máme a měli jsme male deti navíc je zastřešení co se zamyka nevím, ale je pravda že kdyby mi dal někdo vybrat řekla bych tu zelen.
neznámá 91073
20.8.2012 20:57:31
Nešla. Přijdeš o zahradu a až opadne počáteční nadšení, po bazénu neštěkne ani pes.
Nevšimla jsem si jak staré máš děti, ale hlídání bazenu před dětmi a naopak je taky celkem opruz, když tomu připočteš starost o vodu, no nešla už bych do toho.
hankuba/Kubík06/Eliška09 90305
20.8.2012 20:57:05
Nevím já bych do toho nešla,je to velký zásah do té zahrady.
Lenka a dva kluci 57001
20.8.2012 20:56:03
máme bazen letos jsme se koupali od června začatku máme vyhřívany tedy dostali jsme to do 26st a od černa to drží koupeme se vetšínou do října. Otazka je ten prostor jinak jsem všema deseti pro:-)
mamoch 107553
20.8.2012 20:55:22
Kopaný bazén - to je velký zásah- nevratný- do zahrady, to bych nechtěla. Nadzemní jo, i když i ten chce údržbu a udržet ho čistý přes celé léto je drahé a náročné na čas. Vyhřívání mi přijde zbytečné, studenější voda nevadí ani dětem ani nám.
takyjedna
  • 
20.8.2012 20:43:25
-nešla bych do toho
pokud bazén není vyhřívaný, tak využití je max. 1-2měsíce v roce, zbytek času ho budete obcházet a čistit...
nevím, jak velké máte děti, ale u menších bych se bála utonutí a 100x si můžu myslet, že bych je uhlídala...po 101 je neuhlídám a pak si budu do smrti vyčítat...
Stojací lampy na Favi.cz - top výběr
štěpánkaa 100291
20.8.2012 20:37:28
zvážila bych zdroj vody, zda na to stačí a také cenu filtrace vody~d~
já osobně bych tam nechala spíš trávník. kolik dní v roce je u vás tak jako dneska?~;)
sun 15 88122
20.8.2012 20:34:23
Máme menší zahrádku u řadového domečku,nevím přesně ty rozměry ale bude to něco kolem 10x11 metrů ,máme tam pískoviště a zbytek trávu žádné skalky ,záhonky nic ,děti si už hrají dost venku na ulici kde mají kamarády s okolních domečků, takže na zahrádce zase tak moc času netrávíme spíše je to táhne jak oni říkají na ulici a já na ně krásně vidím, takže se o ně nebojím. Partner by už několik let chtěl na zahradu bazén a já jsem zastánce že bazén ne , že nám to zabere veškerou část zahrady a on zase říká, že už si tam stejně nehrají a aspon se vykoupou a lítat můžou venku at.atd.atd.chtěl by bazén zhruba 4x7m zastřešený s vyhříváním , že prý by se tam dalo koupat od května do září a užili bychom zahradu daleko víc než lítáním po trávě , jenže já nevím. Šli by jste do bazénu a tím pádem skoro zlikvidovali zelenou travnatou plochu na zahradě nebo tam dali bazén s tím, že fakt hrát si můžou chodit ven, na hřiště apod . Po dnešním parném dni na mě útočí :-) :-) a asi zítra začne kopat :-):-)
[<<Předchozích 780] Názory 781790 z 1876  [Dalších 1086 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.