| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Aktovky a batohy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 5476  [Dalších 5296 >>]
Vítr z hor 100046
11.10.2018 18:20:32
Orgoped nam zasadne nedoporucil. Pry vede ke skolioze kvuli jednostrannemu zatezovani patere...
Ivatema 52511
11.10.2018 18:09:56
Dcera má Nikidom od 2. třídy (tedy asi rok). Velká výhoda jsou velká kolečka, která tak nerachotí po chodníku. Vypadá zatím kvalitně, nic se časem neničí.
Maličko nezvyklé je "pakování" do něj- uvnitř na zádech je kapsička na svačinu, což je trochu proti zvyku dávat největší sešity "k zádům".
Pro někoho možná nevýhoda, že nemá popruhy a dá se tedy jen vozit.
Já jsem ale spokojená a dcera, i když je spíš drobnější, nemá problém tašku "kodrcat" po schodech. ale je fakt, že to celkově vypadá spíš jako kufr na dovolenou.
TaJ 81121
11.10.2018 17:52:01
Osobní zkušenost s taškou na kolečkách nemám, ale asi bych zvážila trasu do školy, aby nakonec tu tašku dítko stejně víc nenosilo a nezvedalo, než jen vezlo za sebou...my třeba jezdíme dvěma autobusy (přecházíme od jedné zastávky kousek na jinou), pak 2 stanice metrem (není tam výtah ani na nástupní ani na výstupní stanici) a pak kousek pěšky - obrubníky, přechod apod...Takže by to fakt víc nosil, než vozil.
A jelikož mám dítko drobné a hubené, které má v 10 letech 26 kg, tak jsme šli cestou jednak lehké aktovky a jednak jsme minimalizovali všechny zbytečnosti uvnitř - takže místo tvrdých kartonových desek má jen lehoučké plastové kapsy A4 na druk - na každý předmět jednu a má tam vždycky učebnici, sešit i pracovní sešit...penál jsme vybrali jen jednopatrový - na 12 pastelek, 2 tužky, 2 pera, nůžky, lepidlo, ořezávátko a gumu naprosto stačil...Co jde, tak si nechává od první třídy ve škole v šatní skříňce, domů si bere jen to, v čem má úkol, zbytek dá do batohu ráno v šatně, podle rozvrhu...další věc, jak odlehčit váhu tašky je třeba to, že do lahve na pití si nalije jen šťávu a dolije si to vodou až ve škole...
Marie-Ellena 98850
11.10.2018 17:19:50
Co si budeme povídat, děti mají od 1. třídy tašky do školy šíleně těžké. Viděla jsem reklamu na školní batohy, tašky na kolečkách. Mimo Little Marcel (malá kolečka) jsem si všimla i NikidomRolleru. Máte s tím někdo osobní zkušenosti? Jaké? Díky.
Termix 105545
22.8.2018 23:25:17
:-)
Děkuju. Až dostaneme seznam vyučujících, třeba si ráda nechám poradit.
Termix 105545
22.8.2018 23:24:29
Držím taky palce. A myslím, že ano. Už to vyznělo v jedné diskusi okolo zkoušek :-)
Muška3 120042
22.8.2018 23:13:30
Termix, tuším že jsme ve stejné škole, my akorát ve vedlejší třídě :) Kupovala jsem Topgal, ten je kvalitní a vydrží roky, minimálně do doby, kdy holky začnou chodit s kabelkama :) , dá se vybrat i typ pro drobnější postavy, já jsem možná vybrala trochu větší, ale myslím, že dítko rychlo doroste :) Tak ať dobře vybereš a s aktovkou/batohem i školou jste spokojeni :)




Rodinová 140078
22.8.2018 23:11:58
Preju vam to, svet je malej:)
Ma manzela na LF v Motole, syn pak pro nej neco delal pri studiu na VS.
Kdybys pak chtela nejaky informace, jeste si neco pamatuju, dej vedet.
Termix 105545
22.8.2018 23:06:01
:-). Tak to je dobře. To jsem moc ráda. Ani jsem nedoufala, že vyhrajeme loterii dvakrát. Syn na své nové škole taky dostal prý nejmilejší a nejhodnější paní třídní pod sluncem.
Rodinová 140078
22.8.2018 23:03:59
Uaaa~:-D tak ta byla nase, celych dlouhych 8G let. Mate kliku, je fajn.
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 5476  [Dalších 5296 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.