| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Těhulky a maminky po IUI, IVF

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 226873  [Dalších 226773 >>]
Bystrouška + liščátko 9/11 48534

Re: Pondělíček

11.2.2013 17:15:38
Z pracáku musíš mít teď potvrzení o příjmech - to je mateřská s drobnýma odchylkama. Prostě byrokracie. Oni tam na to mají formulář. Tak to bylo loni na jaře. Takže se to mohlo změnit.
A oni by nejraději i manžela, ale to pochopili, že přestřelili a stačí, když to tam za něj podepíšeš.
Kapradina 34186

Re: Pondělíček

11.2.2013 17:11:27
Veru,
je velkej problém ty horní skříňky celé posunout dolů o 5-10cm, jak by ti vyhovovalo? Tedy krom estetický stránky ... ale podle toho návrhu, ta velká skříň se zabudovanou lednicí je až v prostoru za dveřmi, takže by až tak velký rušivý element asi nevznikl ... určitě menší, než si oořád brát stoličku, abys dosáhla na druhou poličku pro věci do kuchyně ...
To by mohl dokázat i jiný řemeslník, když se těmhle do toho z nějakého důvodu nechce. ~d~
Kapradina 34186

Re: Pondělíček

11.2.2013 17:06:56
Hani,
já už si to moc nepamatuju, ale byla jsem určitě jen na pracáku, občanku manžela po mně ale jistojistě nikdo nechtěl - to je asi po novu. ~d~

A když nejde o život, jde o kastrol nudlí, takže se určitě nenervuju ze špatně osazený linky, to jde celkem dobře vyřešit. ~;)
Čekanka + 2 11345

Re: Pondělíček

11.2.2013 17:06:19
Kapradí, máš pravdu, z obou stran to musí být nápor na nervy. Ale my byli dosud myslím hodně tolerantní, slibovali 8 týdnů od září a je únor a kde jsme? Kdyby třeba aspoň napsal, máte pravdu, asi jsme to s vámi neprobrali důkladně a skříňky jsou na vás opravdu vysoko. Už je to celé ale tak rozjeté, že spravovat to by byl velký zásah, můžeme vám nabídnou nějakou kompenzaci.... a třeba slevit byť pár korun. My bychom byli spokojení. Takhle nám zůstane akorát pocit křivdy a rozhodně je nikomu nedoporučíme!!!

A jestli jsem někde u nich, kde měli skříňky 60 řekla, že to chci níž o 5cm, tak on měl říct. Jste malá, vám bych rozhodně doporučoval výšku 50, možná i méně. Tak jsem si představovala přístup odborníka. No poučení pro příště... akorát tohle je zrovna věc, kterou už asi řešit nikdy nebudem.
Bystrouška + liščátko 9/11 48534

Re: Pondělíček

11.2.2013 16:42:53
já musela na sociálku na Starou osadu pro papír o příjmech a na pracák do Krpole podat žádost o rodičák. Pozor chtěli i občanku manžela.
Hana + 2K+EDOUŠEK+VIKTORKA 48531

Re: Pondělíček

11.2.2013 16:37:59
Ahoj holky,
prosím kdo to máte ještě v paměti, poraďte mi, jak se vyřizuje ten rodičovský příspěvek nebo co to je. Končí mi ten první půlrok a zjišťuju, co dál. Někde jsem zaslechla, že budu muset do práce, na pracák i na sociálku. Je to tak??

A jdu dočítat o lince. Veru, hlavně pevné nervy. Nás to v létě čeká taky. My jsme byli spokojení s firmičkou, co nám dělala kuchyň v bytě, takže si to necháme udělat zase od nich. Ale i tak se vždycky něco vyvrbí a člověk je z toho nervní. Teda aspoň já jo.
Bystrouška + liščátko 9/11 48534

Re: Pondělíček

11.2.2013 16:20:39
My měli taky vše písemně potvrzené na náhledech. Zorvna nedávno jsme nechávali dělat skříně a místo jedněch byli opačněé dveře~o~~o~ Taky to zkoušeli, ale sami se usvědčili vlastními emaily.~t~~t~~t~~t~
Ještě jsme jim říkali, ať si to v náhledu opraví, tvrdili, že si to budou pamatovat.~t~~t~ Naštěstí nám to napsali~t~~t~~t~

Kapradina 34186

Re: Pondělíček

11.2.2013 15:49:19
Veru,
tvrdit můžou co chtějí, očividně nemají nic písemně, tak operují svědkem. Ach jo. No, doufám, že jim řeknete, že nejlepší reklamou je dobře odvedená práce a tu, že tedy oni neodvedli a tak už je dál doporučovat nebudete, ba právě naopak! Já právě dělala a dělám takto antireklamu firmě, co nám dělala krb, taky to byli matlalové a k chybám se nepřiznali, dokonce to házeli na jiné řemeslníky, co se tu v tu dobu pohbovali po domě jako oni. ~o~~Rv
A pohled z druhé strany - jeden čas jsem právě dělala v koupelnouvém studiu a všechny odsouhlasené navrhy - tj. všechny pohledy a půdorys jsem si nechávala od zákazníků podepsat, kdyby došlo na kolizní situace - na nějaké operování ústním odsouhlasením bych před vedoucím neobstála a určitě bych dostala držkovou a postih v podobě žádných prémií a že byli zákazníci občas milí - jeden na mě třeba řval, že na nás pošle televizi Nova. ~t~~6~~4~ Ale pak vychladnul a nejhorší je, že to bylo v době, kdy v keramičce měli nějaký stop stav, takže nevyráběli a zakázky takto stály a já to prostě ovlivnit nijak nemohla ...
Čekanka + 2 11345

Re: Pondělíček

11.2.2013 14:22:06
Ahoj Leni, však my jsme propojené na FB~3~.

Holky, díky za podporu, ale zřejmě to nebude jen tak. Kopíruju z mailu, co jsme právě dostali...
V žádném případě Vám linku neopravíme v rámci reklamace. Je tak, jak jí paní chtěla.
On tvrdí, že jsme výšku odsouhlasili u nich ve firmě, má na to svědka, my si s manželem za boha nemůžem vzpomenout, že bychom toto řešili! Bylo toho tolik, vzpomínáme jen, že jsme tam vybírali kování apod.
Nemáme sílu se s nima hádat, hnát to do extrémů kvůli 5cm a třeba se i soudit. Už to necháme, jak to je a nějak bude. Hlavně, ať už to konečně dodělají a my se nastěhujem!~7~~n~
LenkaJ+Péťa+Luky+Nik 13186

Re: Pondělíček

11.2.2013 13:26:58
Omlouvám se, že vám tak vstupuju do diskuze, ale jen jsem chtěla pozdravit dvě známé tváře. Zdravím Azulku a Verču, snad mě poznáte, pravděpodobně lehce podle počtu dětí,že. Pročítám tu tak diskuze a narazila jsem na vás. Jak se holky máte?
L.~:-D
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 226873  [Dalších 226773 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.