| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Drogy

  (?)
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 2301  [Dalších 2211 >>]
vertigo 92133
20.1.2018 23:26:54
"Vždyť by ho za to mohli i zavřít, brát nelegálně psychotropní látky"

"lékařce to raději neřeknu, aby třeba syna neoznámila nebo nevolala policii kvůli prodeji drog"

Zbytečně bych to nedramatizovala ~6~ Na léky ze skupiny benzodiazepinů časem vzniká závislost, ale bere je spousta lidí a do vězení je za to určitě nezavírají. S ošetřujícím psychiatrem bych to ale probrala, myslím, že je to pro něj podstatná informace.
Puma 54527
20.1.2018 23:22:21
Jestli toho bral pravidelně víc, měl by vysazovat postupně, jestli se nepletu.
Lucie885 121072
20.1.2018 23:00:47
~Rv~RvAhoj, mám syna, který má určité psychické problémy, bere Asentru, tu má legálně předepsanou od dětského psychiatra - je mu 16,5 roku. Nedávno jsme našli v jeho stolku krabičku diazepamu - vím, co je to za svinstvo, jenže to mu nikdo nepředepsal. Pak z něj vypadlo, že to sehnal načerno na černém trhu přes kamaráda. Hrozné. Vždyť vlastně fetuje - on mi přišel několikrát takový divný, mlel nesmysly, chodil po bytě a říkal, jak by si chtěl vzít sousedku za ženu, že má chuť ještě na rum nebo na další prášek. Už zkoušel 1x nebo 2x marihuanu, ale to mu nic nedělalo, říkal, že to nebylo ono. Ale po Diazepamu se prej skvěle sjede, jaký jsou to super stavy. Řekla jsem to manželovi - bývalému, jsme rozvedeni a ten řekl, že okamžitě mám všechno vyhodit a jestli ještě najdu 1 pilulku tohohle svinstva, mám ho hned vézt na odvykačku. Tak jsem všechno vzala, předevčírem spláchla do záchoda. Ale syn řekl, že je to jeho život a že si to sežene znova. Vždyť by ho za to mohli i zavřít, brát nelegálně psychotropní látky. Nejlepší prej je, když si na to ještě dá pivo. Jsem zoufalá, vždyť tohle může být cesta k drogám....lékařce to raději neřeknu, aby třeba syna neoznámila nebo nevolala policii kvůli prodeji drog. Závislost na tomto léku je prý hrozná. Jeho kamarád si ho prý vzal taky a dělalo mu to fajn.
Achjo...jsem vyřízená, co dělat??~2~
Dooly. 12201
3.3.2017 18:52:36
Ano,byli jsme loni.určitě si děti pamatují víc než z obyčejné přednášky
Inaaa 119752
3.3.2017 15:43:59
To slyším poprvé
Lada2 130679
3.3.2017 14:30:57
Taky to mám jen zprostředkovaně z více stran, ale všichni spokojení.
janna001 59890
3.3.2017 12:46:31
Z naší školy tam chodí, hodnotí to dobře jak učitelky, tak studenti. Sama jsem tam nebyla.
ALL 4469
3.3.2017 12:27:46
http://www.revolutiontrain.cz/
ALL 4469
3.3.2017 12:25:44
Znáte někdo tenhle program? Je dobrý?
Pam-pela 97353
18.12.2016 17:26:38
No však, Martino, ty taky netoleruju a ani já neužívám ~;)... i když tam je určitým způsobem jejich účinnost jaksi, hm, jak to říct, prozkoumána...zjištěna, očekávatelná, má to "tradici", člověk ví, jak dopadne tehdy a tehdy, jak okolí, ví přibližně, co od toho očekávat.

Teď třeba pořád ještě přemýšlím nad (obyčejnou) marihuanou...mám pravidelného mladého dennodenního uživatele v okolí a mám pocit, že se jeho život mění v letargii k obyčejnému životu a běžným povinnostem...
Strašně ráda bych to s někým zkonzultovala, ale obávám se, že s tím ještě nejsou dostatečné zkušenosti, co se např. dvacetiletého denního užívání týká.
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 2301  [Dalších 2211 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.