| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Chaotičky a zmatkařky

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1940  [Dalších 1910 >>]
Rigel 156451
27.8.2021 10:10:19
jo, na to si vzpomínám :-) Ovšem za nás na gymplu byly in hlavně bílé ponožky, a mamka mi je " povolila " ( a koupila asi 3 ks ) pod podmínkou, že si je budu sama prát. To by dnes možná taky úplně neprošlo, jak u mladých, tak u rodičů :-))
Termix 105545
27.8.2021 10:08:49
~t~
Rigel 156451
27.8.2021 10:08:28
já neumím chodit naboso v žádných botách. Asi proto nosím nejradši po celý rok botasky ( a ponožky ) . V sandálech naboso jsem mívala hned odřené nohy, už po jedné cestě z práce domů. No a tak sandály nenosím. Chápu ty "odmítače " . Je fakt, že nenosím sukně ani šaty, tak se mi v botaskách chodí snadno. Pro kluky to ale vidím jako zcela přijatelný způsob :-)
Vlastně, ani se mi to nelíbí :-) ty bosé nohy v sandálech. Hodně lidí nosí takové ty "trekové" sandály ( a to i ženy k sukni, šatům ) a ty mi připadají obzvlášť nepěkné :-)
no a pak i ty nohy nejsou často nic moc :-)
Rodinová 140078
27.8.2021 10:06:45
Za meho mladi se nosily ponozky do lodicek~:-D
Termix 105545
27.8.2021 10:02:33
Myslím, že už moc ne. Teď jí bylo 14, nohu má 37 a vlastně některé boty má už rok.
monam 158013
27.8.2021 10:01:10
Termix ufff 14 páru, roste ji ještě noha? ~:-D moje dcera už chce jedině nějaké tenisky

Ale ne, přes mrtvoly bych nešla. Ale dokud to není tak nic vyostřené snažím se je přimět, aby se oblekalY a obouvaly přiměřeně počasí.
Rigel 156451
27.8.2021 9:53:51
:-) nošení /nebo nenošení ponožek do sandálu považuju jen za umělecký konstrukt naší civilizace ( ve smyslu " do divadla musím mít dlouhé šaty " ) jiný důvod to nemá. Než nějakou aktuální domluvu. Z nějakého důvodu se v posledních xx letech zdá brutální nosit ponožky do sandálů. Za mýho mládí se "nesměly " nosit lodičky ke kalhotům, o teniskách k sukni vůbec nemluvím a vadí vám to dnes někomu ? naopak, mnozí se vymezí, a je super hyper moderní si tenisky k sukni vzít. nebo lodičky k riflím. Je to jen nějaký, v určité době dohodnutý úzus. Taky se nenosila dohromady zelená a modrá , mé dvě nejoblíbenější barvy, nebo dva vzorky , jeden na sukni a další na halence. Taky v 90. letech v práci německé firmě se " nesmělo " chodit v jiných, než uzavřených botách a bez silonek i v nejparnějším létě - to taky dodržujete?
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
27.8.2021 9:51:53
termix, taky si myslím, že toho, co děti musí nebo nesmí je dost, než abych prudila ještě s "vhodnou" obuví ~;)
našemu synovi je teda naštěstí úplně jedno, co si kdo myslí, ponožky v sandálech má rád a netrápí ho čecháčkovské mindráky ~:-D on naštěstí ve své "divnosti" celkově moc neřeší ostatní lidi, zajímá ho jen logický argument a žádný takový proti ponožkám není ~t~

a souhlasím i s nechutí k žabkám - už jako dítě jsem je nenáviděla, ten proužek mezi prsty mi vyloženě vadí - jakmile je obuju, musím okamžitě na wc ~t~
Alena 129302
27.8.2021 9:44:40
Termix, odmitacu sandalu znam hned nekolik a to nejsou ani AS. Nikdy jsem si nevsimla, ze by to nekdo resil, nikdo samozrejme plisen nema.
Termix 105545
27.8.2021 9:34:02
Monam, ty si myslíš, že je vhodné vlastnit různé druhy bot. To já si myslím taky. Ale co uděláš s klukem, který jednoduše nesnáší sandále? Necháš ho celé léto zavřeného doma? Mám velmi chytrého syna, ovšem on miluje nosit ponožky. Je mu to pohodlné. Jemu nevysvětlíš, že může být bosky, on to prostě nemá rád. Zažil si být terčem posměchu proto, že měl v sandálech ponožky. Respektive nepříjemných komentářů. Syn má AS, je velmi vnímavý a citlivý. On to nechce znovu poslouchat. Takže i když mu řeknu, že si klidně může vzít ponožky do sandálů, on to neudělá. Mně je totiž fakt jedno, jestli někdo ponožky nosí nebo ne. Já si těchto věcí nevšímám. Letos měl u moře sandále na sobě jedinkrát. Aby si znovu ověřil, že mu jsou stále nepříjemné. Takže pěkně zpět do Superfitů a v ponožkách. Do moře teda nosí normální boty do vody. Těch Superfitů má aktuálně sedm párů. Má i zimní boty, ale ty vytáhne jen v případě velké hromady sněhu, jinak je spokojený v celoročních botách. Plíseň nemá a nikdy neměl. Zato mu dvakrát vysekávali nehty na noze jen proto, že když je ve stresu, tak si vydloubává různé kousky těla. Stresovat syna třeba tím, že na něho budu tlačit, aby v létě nosil sandále, protože jiní si myslí, že to je vhodné, to fakt nebudu.
Dcera má 19 párů bot, nepočítám lyžáky ani žádné sportovní boty. Ta má sandálky v různých barvách, několikero různých bot, ta je střídá. Já sama mám téměř třicet párů, ale sandále žádné. Mám teda různé letní baleríny, ale sandále či žabky nesnáším. A nejhorší jsou boty s proužkem čehosi mezi prsty.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1940  [Dalších 1910 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.