| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v tuzemsku

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 32711  [Dalších 32671 >>]
TaJ 81121
15.4.2024 16:47:34
Rose, my špinavé prádlo v průběhu dovolené dáváme do zvláštní tašky a doma to pak jen hodíme do koupelny a do pračky. Mně by právě zase strašně vadilo, kdyby se ty věci z dovolené všude válely ještě dva dny a měla bych to pořád před sebou, že je to potřeba udělat, takže to radši uklidím hned, zavazadla hodím na půdu a je čisto.
Martina, 2 kluci 15942
15.4.2024 16:31:11
Z kultury přímo v Litomyšli Portmoneum, zámek, v městské galerii pěkná výstava Kapky na kameni. Posedět ve spoustě kaváren - Kafemysl, Dvorek, Bobo café, Makronkárna s vlastní výrobou, Chocco café s vlastní výrobou pralinek, Pražírna Caffe delizia, ...Obědvat v restauraci Bohém (tradice, mírný luxus), FusionRestaurant (výborná asijská), Karlov (maso a tradice),...
Okolí zámek Nové Hrady, vedle rázovitá výborná restaurace Polanka.
Město Polička s prohlídkou hradeb, krásně udělané.
Skalní obydlí ve Zderazi.
Městský bazén v Litomyšli, soukromá sauna v hotelu Aplaus (tamtéž je restaurace Bohém) - lze si objednat.
Pokud vyjde aspoň trochu počasí, nevynechávala bych ty Toulovcovy maštale, je tam pískovec, bahno nebude. Pokud bude slušně, určitě zakomponujte i Dudychovu jeskyni (leze se skalním komínem nahoru!! do jeskyně, fakt se tam může) a Vranice.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
15.4.2024 16:30:02
Je to tak
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
15.4.2024 16:09:08
"Vybaluju teda hned po příjezdu a obvykle rovnou peru. Než jdeme spát, tak už nikde poznat, že jsme odněkud přijeli"

na to nemám morál ~t~ já obvykle dojedu a jsem úplně vyřízená... ale naštěstí muž i dcera jsou úžasní a vybalí, dcera buď dá hned prát (pokud není moc pozdě) nebo to připraví na druhý den... mně jen nechají hromádku vybaleného oblečení, abych si ji uklidila... bez nich bych vybalovala nejméně další dva dny ~t~ (pokud teda máme za sebou nějakou delší cestu, když je to třeba jen kolem dvou hodin jízdy, tak samozřejmě spolupracuju ~;))
Lenka Pražanda 128023
15.4.2024 16:01:08
Takže tady v podstatě všechny potvrzujete, že ze 4 dnů jsou 2 na cestu a pouze dva pobyt a nějaký program v místě ~;)
Lenka Pražanda 128023
15.4.2024 15:57:22
My jezdíme 2 hod na výlet bez přespání. S pobytem je tam vždy cesta víc než 3 hod, spíš 4. To už je náročné a nemyslím si, že je to slučitelné s nějakým větším výletem. Spíš jen oběd nebo káva a projít si město. Nebo si odskočit do jeskyně. To je akce na hodinku.
Já jsem snad nikdy nejela na pobyt někam takhle blízko, aby cesta zabrala 2 hod ~:-D
babi_ 48341
15.4.2024 15:50:06
Potvrzuji skvělost saunového ráje v Holicích.
Lída+2 28136
15.4.2024 15:47:18
Staňo, my s manželem cestou tam jedeme ráno. Oběd v Holicích. Pak 3h v saunový ráj a jedeme na ubytování.

A teprve druhý den, něco plánuji.
Lída+2 28136
15.4.2024 15:42:08
Zámek je jasný

A až pojedete kousek před Litomyšli je odbočka na Dobříkov, mají tam hezky kostel a o adventu před ním mívají I úplně luxusní betlém. Což teď teda aktuální není. Kostel je dřevěný.

Večer třeba sauna v Litomyšli ji nedávno úplně předělali. Je tam i bazén.

Holice máš tam muzeum . A tam je saunový ráj, pokud by byla opravdu zima, prohřát kosti. A najíst se dá v restauraci Korona. Rychle.

Jinak já se tam zdržuji hlavně v zámku.

Jinak nezoufej. Dva dny dopředu a ještě se spletou. Jinak mě to nezajímá. Do druhého dne se trefí.

Pro mě je třeba důležité, že je tam prodejna Litexu. Plavky a podobně pořešim v luxusním přístupem.
TaJ 81121
15.4.2024 15:35:18
Rose, já se synem taky vždycky jezdím po-pá, právě kvůli jízdním řádům, protože jezdíme bez auta. Vybaluju teda hned po příjezdu a obvykle rovnou peru. Než jdeme spát, tak už nikde poznat, že jsme odněkud přijeli🙂
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 32711  [Dalších 32671 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.