| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Podzimní snažilky

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 25172  [Dalších 25112 >>]
pet & nany 9/05 & maxik 9/07 29399
27.7.2009 8:05:30
ahoj holky,
pokud se vam bude chtit a video se vam bude libit, moc vas prosim o podporu v hlasovani ve videosoutezi s hamankem ;-) davaji se hvezdicky, nejlepsi je 5 *.
predem s maxikem dekujeme!
http://www.hamanektv.cz/cs/maxik-a-hamanek-detail/
smisulenka,M03/05 + A01/08 25917
17.7.2009 17:40:59
Ahojky všem:-)

Jak dopadl srazík???? Sešli jste se?

Lukynko, to mě moc mrzí, jak s tím snažením, tak s Jiříčkem.
Posílám Tobě i Jiříkovi velikou pusu a hodně síly!!!!!
Chjo to je děs co se děje~a~

Tak my jsme od neděle doma..první týden dovolený proležel manža(ještě že jsme byli u našich) zberchal se ve středu tak jsme stihli 2 malé výlety...
Pobyt jsme si chtěli prodloužit do středy, ale v sobotu jsem lehla s horečkama Michalka taky...
Jelo se domů...v pondělí k dr..obě hnusnou angínu...
Ještě nejsme uplně ok..v těhle vedrech fakt užasný~;((
Naštěstí Adík to ustál..klep klep...
Manža si druhý tyden dovolený užil ošetřovanim marodu...a hlídáním děti..
No příště bude líp~;)

Jak s evšichni máte?
Baboo+Šimon07/05+Štěpán10/07 26364
16.7.2009 23:36:24
Lukynko,
sestricko~s~ to jsou teda rany ~n~~Rv setri se prosim Te, to uz musi bejt, kdyz jsi nemocna~m~
s miminkem me to moc mrzi, vim,co jste si prozili pred Jirikem a ani ted to neni vubec jednoduchy~;((, ale verim, ze se na vas s Liborem stesti jeste (minimalne) jednou usmeje ~;)~x~
a Jirickovi posilam obrovskou pusinu~s~, chudak se musel strasne leknout, kdyz ho ten chlap srazil~a~
drz se, posilam pohlazeni, at je Ti brzo lip~x~
4.6Lukyna12 50855
12.7.2009 17:05:11
ahojte holky
nějaké info od nás

Ted jsem se pomalu měli zase snažit,KO dopadla před týdnem dobře,ale včera v noci se ozvala lednina ,co tehdá dostala taky zásah a není vše ještě v pořádku,noc jsme strávila ve špitále.Takže snaha je zase odložena na bůhví kdy.
Tento výkend už jsem byla ve špitále po druhé,poprvé mi Jirku na kole nabral jeden soplák,taky na kole ,nedal Jirkovi přednost,policajti jeli zrovna kolem a jelikož jirka byl celí od krve tak volali sanitku a ta ho odvezla na pohotovost do zlína.jirka byl schopný říct název firmy kde dělám a jak se jmenuji,tak obvolávali firmy z podobným názvem.šéf za mnou přišel,at si seberu věci a jedu na služebku do zlína a jak budu u lídlu,že mu mám zavolat a on mi upřesní kam mám jet,no zabila bych ho,když mi u lídlu řekl kam mám jet.~o~ale dobře udělal ,já bych snad jela i přes příkopy.
odnesla to přilba ,ta je na odpis,kolo možná taky,ale jirka je jen samá odřenina a modřina.Doktor řekl ,že kdyby neměl přilbu bylo by to moc špatný,podle toho jak byla zničená.

no pěkně rušněj víkend
Jaňulík a Lucka 9/04+Bára10/08 17377
7.7.2009 18:54:36
Tak co holky, platí ten čtvrtek?? Počítám s Váma.Jen zase hlásí nic moc počasí~n~
4.6Lukyna12 50855
3.7.2009 21:06:37
Jednou za louhou dobu nakouknu a a tady nikdo už týden.holky co s vámy je?
4.6Lukyna12 50855
28.6.2009 20:22:22
kloboucko,vsetínsko slavičínsko o povodníchani neví ,dokonce tu ani moc nepršelo(doufám ,že jsem to ted nezakřikla ,tak tuk,tuk tuk)
4.6Lukyna12 50855
28.6.2009 20:20:41
Jani nemohli jste to vědět,já se striktně vyhýbala všemu co mělo něco společného z naší snahou o mimi,dokonce jsem ani nezapínala ICQ,protože tam mám plno kontaktů z rodiny.cz a všichni se ptali co je se mnou že se neozývám,ale já o tom nedokázala psát.

Až pojedete na Vsetín ozvy se a já tě taky ráda uvidím
Jaňulík a Lucka 9/04+Bára10/08 17377
28.6.2009 19:09:00
Lukynko, jsme moc ráda, že jsi s eozvala. A je mě moc líto, co s e stalo, netušila sjme:-((( chápu, že nemáš moc náladu~n~. Radu nemám, ale sma víš, že jsi silná ženská a o Tebe s e nebojím.~f~ Vím, že to zvládnete a určitě s etaky dočkáte.~R^ V červenci jedem k našim na Vsetín, ráda bych tě někdy viděla osobně, ale asi nebud e čas:-((

Jinak co povodně, vyhnuly s e vám? Všechno OK?
Myslím na Vás.

Simi, je mě to líto, že Vás neuvidíme, ale nesmutni, tak uděláme srazík zase třeb a ještě v srpnu a dorazíš, ju? Písni , kdy jste tady a zkusíme vymyslet ještě něco
4.6Lukyna12 50855
28.6.2009 16:11:54
a trochu o nás:

mražáčci co zbily po ivf z jiříkem se rozpadli,takže jsme měli ve zlíně ještě jedno IVF(nic) a potom 3x minimálka(vždy 5až7 vajuch,ale spernio děsný)zadařilo se až ted začátkem března března,ale při služebce do našeho firemního auta,(řídil šéf) najelo druhé auto co dostalo na sněhu a ledovici smyk a já o mimi přišla.Ted čekáme až nám dr povolý zase snahu a jdeme na ketík,pokud se teda něco rozmrazí a nebo na další minimálku.

takže tak s námy,nějak po to všem nemám na rodinu.cz odvahu.

ale stále jsme nějak s vámy,dočítám vás ,ale nereaguji.omlouvám se.Luky
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 25172  [Dalších 25112 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.