| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Podzimní snažilky

  (?)
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 25172  [Dalších 25082 >>]
smisulenka,M03/05 + A01/08 25917
13.6.2009 6:32:10
Ahoj všem,
holčinky ja občas nakoukla ale je tady fakt mrtvo.

U nas v rámci možností dobrý. Děti neustále nemocní..Minuly tyden to dopadlo tak že Adik byl dušnej,jak ma foukatko tak mu to nějak neudrželo a začínal mu nějaky astmatický zachvat...dostal foukatko navíc na roztažení průdušek a na noc Rectodel, no byli to nejhorší 3 dny co jsme zažila měla jsem takovej strach:-(
Ve středu jdeme na imuno tak uvidim co dr řekne.
M chodi do školky a spiš nechodí..protože pokaždé něco přitáhne~a~
Ja jsme ko..strašně jsme přibrala a bylo mi taky mizerně.

Fionko, to je dobře že jsi v pořadku a že to nějak zvladate. S prací je to naprd~a~
Moc na Tebe myslím!

Pet jak je Ti? koukam že sis střihla operaci snad jsi už ok!
Děti jsou krásný~;)

Jani, to je mi líto že máš starosti smalou ale snad se to zlepší, hlavně že jsou holky spokojené a mají se rády!!!~;)
SRAZIK...nic 100% neslibuju jelikož nevim jestli budou děti ok, rada bych Vás viděla! Budeme se snažit~;)
Nerada bych skončila jako v květnu kdy jsme jeli na srazik s lidma co jezdíme...byla i Hanka s dvojčatkama .Druhy den jsme museli domu Míša horečky nakonec lehl i Adam
pet & nany 9/05 & maxik 9/07 29399
11.6.2009 18:49:55
Januliku,
hlasim se jako pripadny adept na srazik....taky konecne uz, jinak mam sama "acka" ~j~
jinak neves hlavu...my mame doma zase prisernyho otesanka....no na fotce je to videt....jedl by jednou denne, a to od rana do vecera v kuse ~b~. fakt cekam, kdy sni celou nasi rodinu....uffff. nany byla taky teda stejne zrava, ted ve skoro 4 letech uz je vybiravejsi, ale porad ji dost dobre.
no a max je totalni lempl na mluveni, pouziva jen par slov a zvuku, o nejakych vetach nemuze byt ani rec....nepocitaje obcasne spojeni dvou slov. to nany v teto dobe uz mluvila ve vetach typu: "nana taky koupala s babikou..." apod. maxik se maximalne vzmuze na vetu typu: "nano...tytyty!" ~d~
pet & nany 9/05 & maxik 9/07 29399
11.6.2009 18:44:47
rychly pozdrav a jedna fotecka od nas...to jsou nase skorodvojcatka ;-)

Jaňulík a Lucka 9/04+Bára10/08 17377
10.6.2009 9:11:36
Jéé 8 měsíců, ne 78, to bysme byly pěkně starý~t~
Jaňulík a Lucka 9/04+Bára10/08 17377
10.6.2009 9:11:08
Jinak u nás nic nového, s Barčou stále cvičíme Vojtu a nějak na ní moc nezabírá. Ve středu příští jdme na neurologii, tak jsme zvědavá. Jinak je to děsněj lump, tvrdihlavá vzteklina a opět nežravá:-((((Baboo, kd e je nějaká spravedlnost? druhé nežravé a nespavé dítě. Holt si to vyžírám. Ale s Luckou s e milujou a nemůžou bez sebe být a to je důležité.

V neděli už nám bylo 78 měsíců, letí to děsně co? edávno jsme měla břicho~j~
Jaňulík a Lucka 9/04+Bára10/08 17377
10.6.2009 9:09:12
Ahoj holčiny po dlouhé době, koukám, že je tu mrtvo~q~

Hani holky nádherné a smekám před tebou musí to být záhul.

Fionko, je fajn, že je líp a s tou prací je to blbé, kámoška ted sháněla přes půl roku, chtěla jen na 5 hodin a nakonec dělá tady doručovatelku. Ab y měla čas i na malého.

Holky, léto s e blíží, navrhuki na začátek červenc e konečně sraz. Písněte kdo je pro, a kdo by dorazil.~t~~2~Strašně ráda bych Vás viděla. Martina, Baboo, Simi, Pet.....
Fióna a Julie 8/05 39022
8.6.2009 14:39:54
Ahoj holky,
týjo,tady je mrtvo!
Jak se všechny máte? Já jsem ještě nenašla práci na HPP.Je to bída.:-( Ale nemám se zle, protože aspoň mi zůstal ten bočák co jsem chodila celou MD a přidala se k tomu víc práce a domluvili jsme se na polovičním úvazku. Jsme na tom finančně hůř, ale dá se to zvládnout, uvědomuji se,že někdo nemá ani to.

A když jsem se bavila s MM, tak jsem pronesla větu, že mi přijde na stejno být doma nezaměstnaná a bez nároku na podporu, nebo těhotná + si přividělávat odpo bokem. Jsem od dubna zaměstnaná na půl úvazek a tudíž budu mít nárok na MD.

Hodně se setkávám u zaměstnavatelů s názorem, že brzo po nástu odejdu na MD a oni zase budou muset hledat někoho jiného. A taky vidím, že najít si práci bude trvat dlouho a tím bych později mohla mít další dítě. Nemluvně o tom, že když už si najdu práci, tak si ji budu chtít udržet a nebudu chtít jít na MD a dost by mi vadil věkový rozdíl mezi dětmi 8 a víc let.

MM mi řekl, že na tom taky uvažoval a tak souhlasil a začali jsme vyrábět miminko. Zatím tomu chci nechat volný průběh, žádný dr. a když si najdu práci dřív než těhu, tak přeruším snažení a půjdu do práce.
Hanka+ 4 berušky 22964
1.6.2009 5:50:20
Pet děkujem za gratulaci!!! :-)

Vy jste tam vyfocení?????????? A nemáš tu fotku nebo tak něco???~z~
pet & nany 9/05 & maxik 9/07 29399
29.5.2009 20:32:25
holky,
v priloze maminky je reklama na tea tree olejicek....a hadejte, kdo je tam vyfocenej? ;-)
pet & nany 9/05 & maxik 9/07 29399
22.5.2009 12:28:36
ahoj kocky,
nejprve gratuluji beruskam od hanky k velkemu vyroci!!!!!! at se mate dobre, radi a jste zdrave!

dale...
ja se v pondeli vratila z nemocnice, byla jsem na operaci zlucniku. uz dlouho jsem mela zazivaci potize a sono ukazalo, ze mam kaminky, tak me hnali pod kudlu....teda pod skalpel. bylo to laparoskopicky, takze mam 4 drobne jizvicky, dneska mi zrovna vyndavali stehy. po operaci jsem pak jeste mela drobne potize, zimnice, horecky, bylo mi fakt zle, takze jsem tam byla o chlup dele, nez je bezne. ale vse se zvladlo a snad se vse hoji dobre. ted jsem na diete (na 2 mesice), a pak se uvidi.
no a jinak u nas vse pri starem, nanynce vyslo z rozsahleho imunologickeho vysetreni, ze je plus minus docela v poradku, az na snizenou imunitu ze slin (dostala neco na podporu imunity a ma to zacit brat, nez pujde do skolky) a dale ji vysla hranicne stitna zlaza, takze to se bude jeste za pul roku opakovat a pak pripadne zase endokrinologie. vlastne tenkrat, jak se resil ten jeji maly vzrust, tak se ji zadne odbery na stitnou zlazu nedelaly.
no a nany zitra frci s babickou poprve k mori, tak se vsichni tesime. ja jeste odevzdam maxika nasim, a budu jeste cerpat nove sily po operaci, hlavne se nema nic tezkeho zvedat,no a maxik uz vazi jako slon.
toz tak...

jak vy, mate se?
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 25172  [Dalších 25082 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.