| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Bruslení

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 1651  [Dalších 1591 >>]
zen 6251
29.9.2016 23:11:49
Mne se ty brusle moc nelibi. Ja si myslim, ze zavazovani na tkanicky je lepsi a kolecka by nemela byt umelohmotna na tech se neda moc nikam jet.Co kdyby si nejake brusle treba nejdrive pujcil v pujcovne a zkusil si to.Kdyz se mu to bude libit, tak mu pak kupte nejake lepsi.A chranice a helmu urcite potrebuje zvlast kdyz zacina!!!!!!!
Take je dobre okouknout kde deti jezdi. Na zacatek je nejlepsi uplne rovny a hladky povrch treba nejaky okruh na hristi.Ja nerada jezdim na hrbolatem povrchu i kdyz uz trochu jezdit umim, muze te to uplne vyhodit z rovnovahy a pak dochazi k tem urazum.
zen 6251
29.9.2016 22:47:27
Urcite je to o rovnovaze a prenaseni teziste jak pises.Kdyz o tom ale premyslim, tak ja se na in-linech spis tak jako klouzu ( je to asi dano i terenem) a na lednich bruslich se musim vic odtrkavat.Proste mi ten pohyb prijde trochu jiny. Ale myslim, ze to neni velky rozdil a clovek si na to hned zvykne.Mozna by se dite melo naucit na jednech a pak to zkouset na druhych.
My jsme zacali na leddnich a pak jsme presli na in-liny a nebyl problem.Dokonce si myslim, ze to detem pomohlo pak i pri lyzovani.Nejsem ale trener ani zadny velky sportovec.Vsechno delame jen tak obcas pro radost.
Moncaka 56657
29.9.2016 22:45:35
Pro mě jako pro laika je to totéž. Ten základ bude stejnej a výuku krasobruslení předpokládám neočekáváš. Jinak školičky bruslení na ledě bývají při hokejových nebo krasobruslažských oddílech.
Ropucha + 2 120300
29.9.2016 22:27:38
Je to úplně totéž.
Alespoň pro mě, překvapilo by mě, kdyby měl někdo jiný poznatek.
Mikita.miki 141149
29.9.2016 22:15:55
jsem nesportovec, takže možná blbá otázka, já vím, ale je pravdivá moje představa, že oba druhý bruslení - inline bruslení i lední bruslení vychází z podobných principů pohybu přenášení těžiště, nebo je to lautr jiné? nějak se mi nedaří najít vyhovující kurz pro kluka na lední bruslen, ale na inlinech už se učí, právě na kurzu. takže otázka je, jestli to s podporou nás na ledě zvládne, nebo je to jiné a mám zkusit něco nebo někoho najít. díky
Mikita.miki 141149
29.9.2016 22:08:56
syn 5 let absolvoval kurz jízdy na inlinech, bylo to o víkendu pátek sobota neděle vždy po 2 hodinách. v pátek na nich stál poprvé, o víkendu jezdil a v neděli při zakončení sbíral za jízdy balonky ze země a zkoušel objíždět kužely. teď jde zase. brusle si půjčujeme, asi je jinak dostane k vánocům, stejně tak chrániče, jen helmu má vlastní. kurz doporučuju, naučí ho pracovat s těžištěm, triky a fígle i jak správně padat, když ž se padá, aby se právě co nejméně padalo na zadek. takže doporučuju podívat se v okolí po něčem takovém. nás to vyjde na 500 za ty 3 dny a doporučuju to kudy chodím~R^
libik 142094
27.9.2016 21:15:05
Moje dítě jezdí od pěti, ale momentálně má výrony v krční páteři od toho, jak si kecla na oválu na zadek. A měla docela dramatický nástup postraumatického šoku - klepačka, bolest, zvracení.

Ale je to celkem bezpečné~;)
veverkaa 125119
27.9.2016 18:09:04
Je nutné mu hned brusle kupovat? Nestačilo by je prozatím půjčit od někoho? Jen tak na vyzkoušení, jestli by ho to vůbec bavilo. Píšeš, že nejste sportovně založení.

Rozhodně doporučuju chránče - na zápěstí!!!, lokty, kolena, helmu!!!

Možná byste pro začátek mohli sehnat brusle, které mají kolečka vedle sebe. Když jsem byla malá měla jsem něco takového, ta bota se dala dokonce zvětšit. Dneska nevím, jestli se ještě takové vyrábí ale je to něco podobného jako toto:
http://www.domishsport.cz/skateboardy-a-in-line/inline-brusle/koleckove-brusle/detske-koleckove-brusle-spokey-quadro-5514

Na zámkové dlažbě jezdit jde, ale musí to být taková ta, která tvoří rovnou plochu, bez děr mezi kostkami (nevím jak to popsat).
kvetinka5 151472
27.9.2016 15:58:01
No to je jako ja s tim malickem. Pred par dny jsem byla na rentgenu a je ok srostly a vcera jsem se do nej tak nakopla ze jsem bolesti brecela ale uz s tim nikam nejdu stahla jswm si to sama ale myslim ze zlomeny znova snad neni, nevim. Kdyz se dari...
kvetinka5 151472
27.9.2016 15:55:57
No to je hruza. Ale urcite nemela prilbu.Ja kdyz jako mala jezdila ji nikdy nemela ani nakole ani na bruslich to predtim nikdo nenosil. Max.chranice na kolena ale jen na zacatku a asi jsem byla sikula nebo mela stesti ale ani ja ani bracha se svicou nikdy zadny ani skrabanec. Kdezto na to vlezla matka v cca 45 letech je to uz par let a pak mela narazenej loket a uz nikdy vic:) zas si teda myslim ze jako dite se to naucit je lepsi
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 1651  [Dalších 1591 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.