| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 10586  [Dalších 10386 >>]
apollo 57827
5.6.2012 9:49:56
Ahoj:-) jsem v práci. Deji, no taky nejsem žádný profík. Našla jsem si jednu paní, která tam žije napsala jsem jí a ona je schopná zařídit dovolenou na klíč~t~ Já bych k moři jela hned, ale ten termín chci v červnu a to nejde~n~nemám volno a přes moc to taky nechci dělat. Je příjemný, že se ukážeš častěji~g~

Kačuldo tak povedlo se otevřít fotky? Na jak dlouho letěla Dooly? Nemají se dneska vracet?

Tak já jdu něco dělat, pa ~3~
Deja 55071
4.6.2012 18:22:05
Ahoj holky ;-)
Kačul - poslala jsem ti odkaz emailem. Ptala jsem se M., ale prý by mohl být problém v Německu. Prý má nějaké funkce googlu omezené... Když tak se koukneš až budeš u vašich...
Apollo vše si našla sama? Nebo přes nějakou CK... Jsi dobrá. jako v tuzemsku logistiku zvládám, ale z ciziny mám obavy (SR nepočítám).
My uvažovali o moři, ale teď se mi moc nechce, představa - jak pořád běhám za Pájou... takže tomu taky necháváme volný průběh ~;).
kaculda 17148
4.6.2012 13:20:34
Ahojky,
pustili nas driv ze skoly~;), ale mame spoustu domacivh ukolu, ktere chci ted udelat:-).

Porad mi fotky nejdou otevrit, otevre se mi nejaky denik podle kraju~d~, a zadny hhppsss nebo co to melo byt tam nemam, v liste mam normalne hppt...tak nevim, co delam spatne~d~.

Jde se makat...ciao~3~
apollo 57827
4.6.2012 13:13:47
Ahoj zdravím všechny,
ostříhaný králík teda to jsou dnes věci~t~ Aklari to už je jako pes~;)
Deji, dojela jsem na Korfu ubytování mám vybráno vše by šlo zařídit akorát důležitá věc prostě nemám termín~a~chtěla jsem červen nemohu. Mohu v srpnu, ale to tam je na padnutí. Nechám to v klidu plynout a nějak to vše dopadne:-)
aklarisa 58062
3.6.2012 13:41:20
Deji , díky. Te´d se mě zdá být hezčí a víc podobná králíkovi. Nechala jsem jí ostříhat. Byla jak nudle. Už jí to dorostlo, ale kolem uší a čumáčku jí to udržuji kratší. Jak bude chvilka , tak přidám aktuální fotečku. pak dám zas vědět, že sem to tam dala. Začíná se zlepšovat i čurání a bobčení, ale musím jí vychovávat.
Tak teda fotograf byl šikovný. Fakt to krásně nafotil. No, snímků požehnaně. Kolik vás to stálo?
Deja 55071
1.6.2012 15:42:05
VŠEM DĚTEM VŠE NEJLEPŠÍ K MDD ~x~.

Dolly dovču závidím, ale užij si ji ~R^.

Apollo kam jsi dojela? Mne to taky stálo hodně úsilí, abych dostala M. do aťasu. Pavlínka ani tak nespolupracuje, spíš fotograf ji nechal dělat co chce a fotil a fotil. Za 2,5 hodiny 500 snímků ~;).

Aklari - vaše králičí slečna je božíí ~s~.
apollo 57827
31.5.2012 12:25:10
Ahoj, zdravím vás, taky jsem jí po dlouhé době viděla a doufám, že se zase ukáže.
Líbí se mi fotka na koštěti a další. Já takové fotky nemám do ateliéru nás společně asi nedostanu. O. má fotky profes ze školy kde se nechává každý rok zvěčnit:-) takže za ně jsem ráda.
Holky bere mne dovolená už cestuji. momentálně jsem na Korfu~R^:-)dostala jsem doporučení. Nemám pasy a prostě nic, ale cestuji to je důležité~t~vůbec neplánuji nic.
Hezký den u nás se trochu zatahuje:-)zítra má být jen 17 stupňů.~3~
aklarisa 58062
29.5.2012 20:15:59
Ahojky. Kacul, me to taky neslo a pak se mi rozsvitilo a jak je hptts: / , tak musis to "s" smazat. Jinak Deji, fotky jsou opravdu luxusni . Nadhera. Sikovna fotografka a Pajka jak skvele spolupracuje. A moc vam to slusi. A rada jsem te po dlouhe dobe videla:-)
kaculda 17148
28.5.2012 22:02:30
Ahojky;),

mne odkaz nesel otevrit~:(.

U nas je dneska statni svatek~k~, stravili jsme ho na koupalisti, ja jsem k.o, deti jsou jeste vzhury, maji ted dva tydny prazdniny. Prvni tyden je s nimi D., v sobotu odvazim Vendu ka babi, jen na hranice na otocku, Johanka jede od stredy na stanovy tabor. Ty dva dny pristi tyden taky nemame hlidani, tak to musime nejak zpytlikovat~d~.

Pekny vecer~h~
aklarisa 58062
28.5.2012 21:03:22
Ahoj
Jéé, Dolly, tak si užijte~R^
~p~Jdu na fotky.
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 10586  [Dalších 10386 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.