| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 10586  [Dalších 10316 >>]
aklarisa 58062
14.4.2012 10:21:17
barvu ma divokou:-) tak to bylo v popisu. No jak z lesa rekla bych. Dam fotku do alba jak budu na pc. Napisu, at vis kdy se podivat.
aklarisa 58062
14.4.2012 10:18:55
Ahojky. Vracim se k vanocnimu obedu:-) My mely kapra se salatem loni v lete. Proste kdyz je chut, tak proc ne. S tou nasi Princeznou a bobeckama nevim jak bude. Cetla jsem, ze nejl. je ji chytit pri cinu, vzit bobky , dat ocuchat a zanest ji i s tim do zachudku. To je pro me narocne casove:-) ale je milucka. Vcera jsme mely jit na Okresni prebor, ale sla jsem na veterinu, protoze ji zacal prujem. Tak mame nejake leky, ale uz je dobra. Furt jakesi starosti a penize. Pisu z mobilu, tak jsem zvedava jak bude prispevek vypadat. Zatim pa
aklarisa 58062
14.4.2012 10:16:57
Ahojky. Vracim se k vanocnimu obedu:-) My mely kapra se salatem loni v lete. Proste kdyz je chut, tak proc ne. S tou nasi Princeznou a bobeckama nevim jak bude. Cetla jsem, ze nejl. je ji chytit pri cinu, vzit bobky , dat ocuchat a zanest ji i s tim do zachudku. To je pro me narocne casove:-) ale je milucka. Vcera jsme mely jit na Okresni prebor, ale sla jsem na veterinu, protoze ji zacal prujem. Tak mame nejake leky, ale uz je dobra. Furt jakesi starosti a penize. Pisu z mobilu, tak jsem zvedava jak bude prispevek vypadat. Zatim pa
apollo 57827
14.4.2012 8:32:43
Ahoj, a přeji krásný víkend u nás zatím slunečno tak snad nevyjde předpověď a ještě se to nezmění~;)
Dooly, tak se pořádně nauč, ale zase to moc nepřeháněj~R^
Dnešní plán po obědě se chystáme do ZOO~R^ a zítra podle počasí jedeme na otočku na Šumavu.
Takže hezký den a stavte se ať tady pořád nepoustevničím,
Aklari a Kačuldo jak je u vás?
Dooly. 12201
13.4.2012 20:31:28
ahojky,ja ted moc nestiham,mam mesic pred zkouskama..

to jsou moje plany na vikend-uceni

mejte se krasne
apollo 57827
11.4.2012 11:03:42
Ahoj kde jste kdo? Jdu nás rozsvítit.

apollo 57827
7.4.2012 10:31:26
Aklari jsem hrozně zvědavá jestli to králíčka naučíte. A jakou má barvu?
Dooly jak jsi se ptala tak už jsem se poptávala a chci asi na prázdniny a od září nějakou šikovnou slušnou VŠ holku, která když bude třeba tak zaskočí. Bude mi chodit domu takže jí musím mít opravdu prověřenou. A jazykově nadanou, protože chci, aby také pomohla O. s Ang. Tak snad se mi to podaří a někoho seženu. Přes agentury nechci raději dám peníze mladé holčině. Bude to opravdu nárazově.
apollo 57827
7.4.2012 10:27:34
Ahoj holky, Aklari to je ale pěkný obrázek~R^
Dooly ne nepřivezla. Už mne vážně hodně na...., ale ona je dost splachovací ta za chvilku o ničem neví. Komedie stará. Asi kdyby nemohl hlídat J. tak si snad vezmu i dovolenou,ale jí ho tam nedám. Vona totiž je pak schopná říkat jak ho půl dne hlídala. Každý víkend hlídá švagrový 2,5 let kluka. Padá po týdnu na hubu, ale říká jak jí to nevadí a dcerunka z toho těží~8~
Dnes máme k obědu bramborový salát a kapra. Zdá se vám to vánoční? Nám taky, ale když jsou 2 rybáři zvykla jsem si. Mám teď volno J. vzal O. na ryby.
Dooly. 12201
7.4.2012 9:32:36
Aklari a kolik to stalo?
aklarisa 58062
6.4.2012 19:55:01
Ahoj holky.
Apollo, tak to neznám,že na přestupný rok šlehají holky. To asi není moc známé.
Kačul jak dopadlo setkání se setřenicí?
Dolly, paní ve zverimexu mi říkala, že prý se to naučí určitě později. ž jí začne vadit, že po tom chodí, no nevím. Nedělám si iluze, ale vzhledem k tomu, že máme koberce jsem moc ráda, že to čurání aspoň zvládá na záchůdku. Máme rasu Teddy standart. Je to taková chlupatá kulička. Paní by mě měla jěště poslat papír s rodokmenem.
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 10586  [Dalších 10316 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.