| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Náchod

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 2323  [Dalších 2193 >>]
Misugetka,Dada5/05+Adri5/08 59199
8.5.2010 20:13:33
Ještě vám sem hodím jednu prdolku ve velké posteli :-)
Misugetka,Dada5/05+Adri5/08 59199
8.5.2010 20:09:23
Aha já tomu taky nějak moc nerozumím no Dáda ten už docela odolává-je 2 roky ve školce ale s Adri to vždy zamává takže myslím že ta ty neštovice chytne určo a taky to asi bude mazec ale mám vše sepsané co je potřeba ještě jen jak jsi říkala ty probiotika to je na svědění?
Markéta-M+F 41702
8.5.2010 20:02:20
Míšo...to že nejsou kluci skoro nemocní,to neznamená,že mají dobrou imunitu. Imunita se získává právě nemocema,když ty nemoci dobře zvládají,mají dobrou imunitu,aspon tedy myslím~d~
Misugetka,Dada5/05+Adri5/08 59199
8.5.2010 13:03:50
Ahojka

No dneska je fakt hnusně tak sme s Adriankou doma-ta ted spinká tak je klídek a peču buchtu.Kluci makaj u mojí mamky takže je fakt pohodová sobota :-D

Jo měli ste ty neštovky fakt pohodičku,myslíš že je to imunitou?Mám kamarádku co nejsou kluci skoro nemocný a neštovice si fakt vyžrali že měli vysoké horečky a neštovice měli všude v očích puse no všude.Sem fakt zvědavá na nás to bude mazec asi...

Taky sem ani nepsala že Adrianka spí s Dádou v pokoji a spí ve velké posteli usíná sama a nevylejzá tak sem ráda že to tak hezky zvládla ~b~

Tak si jdu udělat kávu dokad je tu klídek..
Markéta-M+F 41702
8.5.2010 12:18:28
čao~3~

Ulu..neštovky paráda,myslela jsem ,že to bude hrůza,ale jak se ukázalo mají dobrou imunitu,zvládli to bez teplot a za týden,se i slouply~R^

tak přece jsem slyšela dobře,že se přestěhoval,no někde ho najdu~R^

Dnes je hrozně,měli jsme naplánovaný výlet a nakonec nechám radši Fandu doma a v tom deštíku pojedu jen s Matesem.Ve velichovkách je akce k osvobození,tak snad se nerozprší ještě víc~l~
Ulu,Kuba11/08 86155
8.5.2010 10:36:31
Ahoj holky!
Já to SEM nějak nestíhala ~f~. Tento týden jsme měly nějakej moc plnej.
S tím nápadem na hřiště to je super~R^ Tento týden bysme teoreticky mohli kdykoliv, ALE já jsem od včera nemocná (jen teplota a bolest v krku, tak doufám, že to během víkendu vyležím~o~) Kubíkovi zas hnisají očička - doktorka říkala buď alergie nebo někde nastydnul, tak má kapičky a doufám, že to přejde co nejdřív!
Misu, super fotky!!!!~g~ Budete infekční, to jako, že neštovice?
Markét a jak neštovice zvládali kluci???

Řešily jste fotografa v Nováči. Pokud se něco nezměnilo, tak právě z toho baráku jak je ČSOB bankomat se přesunul!! My tam byly vlastně loni (červenec-jak jsme měnili občanky kvůli změně bydliště) a teď je o kousek vejš směrem ke škole. Mám pocit, že je to 1. nebo 2.barák pod školou, je to do takového dvora (je tam i nějaká tiskárna, nebo tak něco) a on sídlí v baráčku, kterej je asi 200let starej. Když jsem tam šla, tak jsem měla pocit, že jdu na návštěvu k mé prababičce, ta taky bydlívala v takovém starém domečku~t~
Misugetka,Dada5/05+Adri5/08 59199
7.5.2010 19:18:29
Já taky připravím a uvidíme..
Na pas si fotí přímo na úřadě.No a foták byl hned vedle jak je bankomat čsob tak nahoru po schodech...
Markéta-M+F 41702
7.5.2010 8:58:50
Kde je ve městě fotograf? letos mě končí řidičák a musím si dát novej~j~

S opíkáním,nevím nevím,má pršet,ale určitě si něco připravím a pak to dohodneme podle počasí.~R^
Misugetka,Dada5/05+Adri5/08 59199
6.5.2010 20:54:36
Estrel to je tady z rodinky květen 05 jezdíme takhle každý rok a i jezdím s holkama květen 08

Taky sem si byla nechat udělat pas i dětem tak docela sranda jak se fotili Dáda napoprvé a Adri po 4 záběru ok byli chválený jak sou hodný :-)
Misugetka,Dada5/05+Adri5/08 59199
6.5.2010 20:52:34
Ahoj to je taky dost že se tu někdo ukáže :-)

No já mezi děti asi do středy pak už asi budem infekční....mám z toho bobky ale doufám že to bude v pohodě jako u Markéty :-)

Markét napadlo mě zda neopečem něco v neděli když bude hezky???v sobotu Petr jede pomáhat mamce tak nevím kdy dorazí.
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 2323  [Dalších 2193 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.