| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Vážím 100 kg - akce start

Akce start - Deníček
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 78041  [Dalších 78011 >>]
Dana11 44177

Re: Chci začít

8.2.2008 20:51:33
Tak a mám dočteno,
pamatuji si hlavně konvalinky od Eowyn a krásnou kytici od Dagmarky.
Myšáku já bych taky nic nepila po čem je mi špatně. Taky to může být změna tlaku, některé čaje to dělávají, třeba já moc nemůžu zelený čaj, moc mi snižuje tlak.


Holky jede někdo na Horalku, nebo jsem to přehlídla?

Ivetko já když začne být hezky, tak mi všechno jde, sice pomalu ale jde, ale jestli se objeví mrazy, tak zase znovu zazimuju, znám se.
A jestli by mě vyšla 1.3 ta Ikea, tak bych chtěla být ve stejné váze, ale to uvidím, je to na mrazech

Jsem sama doma, jdu si pustit Šípkovou a myslit na Dašovanku, že to nemám vzdávat, protože určitě budu vždy opakem Šípkové, ona doleva, já doprava, ona nahoru já dolů a stejně budu udejchaná, herdek, za týden jdem na ples, musím to udýchat, jinak bude radši sedět, pak poreferuji
Dana11 44177

Re: Chci začít

8.2.2008 20:29:52
Po dlouhé době jsem tady,

Majdi já sehnala taky kalhoty super střih, jenže velikost 46 a taky se mi hodně líbí, tunika zakryje ta moje stehna, a bude to

jdu taky dočítat abych byla v obraze, já diskuse moc nestíhám, lítám na rodině, a všude něco občas napíšu, potom se tam chci vrátit jaká byla odezva a tak dlouho to hledám, že si budu muset začít psát poznámky, jsem vždy zvědavá na reakci.
Majda a Vojtíšek 45786

Re: Chci začít

8.2.2008 19:21:24
Ahoj ahoj ahoj
Dočítám a protože jste toho zase tak moc nenakecaly, tak se to docela dá. Kde se holky touláte?
Já jezdila celý týden do Prahy a včera mi vyšlo nečekaně půl dne volno. Vyrazila jsem si po nákupech ( jak taky jinak) a koupila jsem super kalhoty. V Orsey, vel 44. Jsem z nich úplně nadšená. Nejradši bych si je nechávala i do postele, protože si v nich připadám ŠTÍHLÁ. ( Prostě mají dobrý střih a je to takový pružnější materiál, ale to je jedno
:-)).
Váha jinak pořád stejná.
Ale příležitostně šlapu na stepperu, takto třeba trochu nese ovoce.

Dano, jestli tě vyměnil za hubenější model, tak je to debil. Ale asi to nebylo jenom těma kilama, ne? Ale tady s holkama určitě zhubneš. Většině z nás se to podařilo. A pak si najdeš mladší a štíhlejší verzi ty. A mažel bude zírat. O tom já jsem přesvědčená!!!
Dana a Vojta 77711

Chci začít

8.2.2008 14:51:22
Přítel mjě vyměnil za hubenější variantu a to mě donutilo se nad sebou zamyslet. Mám po prvním dítěti takových dobrých 86 kg a jaká já bývala laňka.:-D
Myšák*** 31646

Re: Dobré ráno

8.2.2008 10:26:30
Mikino, krásně si užijte hory, snad to dětem pomůže na tu rýmu (alespoň u nás to tak bývá).

Leni, gratuluju k té 95!! a nové kalhoty, to je super R^.
Myšák*** 31646

Re: Dobré ráno

8.2.2008 10:23:42
Hezký den,
u nás je krááásné jaro, pomalu mě chytá zahrádka o:)) a vy o horách :-D:-D.

Dneska jsem také zakoupila dvd s Kynychovou, tak jsem na to zvědavá.

Všem, co dneska drží půst nebo jednodruhák, držím palečky, tak holky vydržte!!!
Já na něj ještě nemám psychycky :(.
V pondělí mi dorazila knížka od Edity Sipeky, tak v tom tady ležím. (a ještě Harry Potter - moje velká úchylka :-D)
Lendul* 37206

Krásný den!

8.2.2008 9:52:03
DAGMARKO, ani nevíš, jak ti rozumím - jak já se na začátku roku na trápila, cvičila a ono to nejen stálo, ale šlo nahoru. A dneska? Dneska další úspěch, rovných 95kg! Takovou radost mi to udělalo!
Včera jsem si od tety přivezla nové kalhoty, jsou krásné a hlavně mi jsou a to i na délku R^
Všem marůdkům, pokud nějací jsou, přeci brzké zlepšení a všem hubňulkám hlavně SÍLU do toho našeho těžkého boje s kily! Ony se nás prostě jednou musí pustit!!!! ;)
mikina 827

Dobré ráno

8.2.2008 8:13:08
TAk přeji pěkný den. Včera jsem byla na tréninku, tak mě nějak bolí nohy , ale dobře jsme si zahrály.
Zítra máme jet na ty hory, ale nevím , nevím.Sice už mám sbaleno a teď jdu vyvařovat, ale Domi má pořád rýmu a trochu jí teče z očí, tak dáváme mastičku, Eli dnes v noci přišla , že ji bolí bříško, ráno to bylo lepší, tak šla do školy a uvidíme a Julinka dostala taky rýmu, takže noc byla plná vášní Rv
Dagmarka01 73900

Pěkný večer...

7.2.2008 22:44:01
Tak Ajko dodatečně ke všemu...:-D

Lenduli mooooc gratuluji,já nemůžu furt pokořit to trojmístné číslo,už se snažím 14 dní a nic.Teď mám své dny tak snad potom~j~.

Všem držím palečky ať nám to taky hubne jako těm úúúplně nahoře v tabulce.R^
Dagmarka01 73900

Pěkný večer...

7.2.2008 22:38:56
Ahojda před chvíli jsme s manžou dorazili z plavání,je tak hotovej ,že šel chrupat.Já jsem jen mrkla musím dělat objednávky,včera mi nešel net.
Eo dík zjistila jsem,že jsem tam nedala rovn8 se
že by...
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 78041  [Dalších 78011 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.