| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 25678  [Dalších 25658 >>]
LinaJ+Radek7/04+Verunka5/06 25872

Re: Re: Hezké pondělní ráno

25.4.2005 12:14:06
Ahoj holky, dneska je tady nejak mrtvo. A to bych rekla, ze kvuli pocasi budou mamky spis doma nez nekde trajdat.

Jak tady pisete, co vsechno uz vasi brouckove umi, tak je mi to tak lito, ze ten nas prcek neumi nic z toho, co pisete. Uz i to bababa zapomnel. O nejakem paci paci, nenene, papa si muzu zatim nechat jen zdat. Ja vim, ze se namaji deti srovnavat, ale cloveku to neda, kdyz je s nim zavreny cely dny doma, tak se tesi na kazdy novy projev lidskeho chovani, toho, ze me vnima a reaguje jinak nez nesmyslnym zvatlanim.

Preji krasny destivy den.
Nelin 17400

Re: Re: Hezké pondělní ráno

25.4.2005 11:57:35
Naji, já jsem taky taková citllivka, strašně mě dojímá, když zjistím, že někdo otěhotní nebo jede do porodky ... to pak brečím a jsem celý den naměkko

Tady je dnes škaredě, sice zatím neprší, ale je zima a fouká protivný vítr, ani se mi nechce ven, nejradši bych spala, ale Ráďa doma celý den nevydrží, budu se muset překonat.
Naja & holky 7/04+5/07 14619

Re: Hezké pondělní ráno

25.4.2005 9:44:39
Ahoj, taky přejem pěkné ráno. Ikdyž u nás teď momentálně prší:(
Tak jsem se dívala na diskusi dubňaček 05 a zrovna 1 odjela do porodky a 1 jde na sál. Je to jak telenovela. Já jsem z toho úplně dojatá. Mě to bere, jak kdybych byla těhotná. To jsem bulila nad každým narozeným dítětem:))
Momentálně si ale užívám Báji na 100pro. Je to čertík. Naučila se sundávat obrázky, co mám nad postýlkou. Na všechno dělá paci-paci, ikdyž se vzteká.To bych ji raději neměla učit berany-berany duc:)), aby třebas pak pořád nebušila hlavou
Jdu jí chystat svačinku, dokud spí. Budu zkoušet poprvé ty čisté bílé burizony. Asi je dám do mlíka nebo do jogurtu s banánem. Jsem zvědavá, co na to bude říkat
Belaa+Lucie1.7.04+Dany2.10.00 24878

Hezké pondělní ráno

25.4.2005 6:17:09
Tak my už jsme opět na nohou :o), malé ptáče dál do skáče a mamka bohužel s ním :o))

Lino mě se malá taky někdy vbudí po půlhodince co jí dám spinkat, a trochu si cucne čajíků a spinká dál. No ty dvě noci prospinkala potom až do rána :o) Ted jak je marod, tak se zase budí, tak myslím, že jsme tam kde jsme byly :o(
LinaJ+Radek7/04+Verunka5/06 25872

Re: Hezký večer

24.4.2005 22:51:28
Tak ty okna taky zavidim, ja mam hotove jen dve mistnosti. S tim sroubovanim je toho mnohem vic. Ale moje okna bohuzel nevidela hadr od leta, na Vanoce jsem nestihala. Bohuzel kdybych nemusela kazdy den delat nikdy nekoncici povinnosti kolem domacnosti, tak bych to mela uz davno hotove. Kdyz se tak divam zpet, nechapu, jak jsem to nestihala delat, kdyz jsem nemela jeste prcka. Asi to bude tim, ze jsem byla lina to udelat, zatimco tedko clovek vyuziva kazdou chvilku. :-)

Tak jsem zvedava, jak bude dneska to moje zlaticko spinkat. Vcera se probudil az o pul treti, do 10 minut se mi ho podarilo uspat, pak se probral az v 6 a vstaval. Takze se nekonalo ani nocni kojeni a ja se po dlouhe dobe jakz takz vyspala. I kdyz poslednich par dni (nevim, zda-li je to uplnkem), se mi po vecernim usnuti do pulhodiny nekolikrat probudi. To driv nedelaval.
Belaa+Lucie1.7.04+Dany2.10.00 24878

Hezký večer

24.4.2005 21:39:06
Tak vám přeji hezký večír :o) Víkend za námi, malá to naštěstí zdolala (ten zánět hrtanu) už jen kašle, ale vlhce, tak zajdeme zítra k doktorce na přeslechnutí a snad to bude dobré.

Co jste dělali o víkendu všichni?

Tak závidím umyté okna :o), mě to čeká, ale snad to půjde rychle, i když s tím šrubováním, no uvidíme.

Tak vámpřeji příjemné večerní povídání, já jdu hajati,,,,,páá
JanikS 20479

Re: Re: Pampers

24.4.2005 18:43:55
Chtěla jsem Vás poprosit, kdo nesbírá obaly od plínek Pampers, jestli se mi může ozvat, napsat SMS. Zašlu CD s písničkami nebo pohádkami, popř. se můžeme domluvit na jiném dárku. 737 70 60 66
shakira7 14417

Re: Prostěradlo

24.4.2005 13:56:54
Bari, díky za tip na diskuzi i s tím prostěradlem, to mě nenapadlo, ho dávat naruby, zkusím to
Nelin 17400

Prostěradlo

24.4.2005 13:46:14
Já mám taky pro malýho froté prostěradlo, ale na kožním mi řekli, abych nedávala hrubý povrch. Proto ho dávám naruby, možná to zní divně, ale je to tak lepší.

Jinak díky za ten článek, taky nechci kojení zatím ukončit, ikdyž nevím, jak to bude dál. Ráďa je takovej koji-závislák, že jsem sama zvědavá, jak to jednou dopadne.

Sirrko, občas chodím i do ostatních diskuzí, konkrétně do diskuze skoro dvojčata-děti krátce po sobě, vřele doporučuju. Holky to zvládají a to mají děti i blíž než 1,5roku.
amira 15613

Re: Neděle

24.4.2005 13:08:15
Zdravím vás při neděli,
tak jsem dneska konečně domyla všechny okna a vyprala zbytek záclon. Fuj, zas na 4 měsíce klid. Bylo to o to horší, že se okna vždycky na jaře šroubujou a myjou i zevnitř, tak to trvá dvakrát tak dlouho.

Jinak taky jsem nedávno šla v Carrefouru k přednostní pokladně s kočárkem a přede mě se ještě rychle vetřel chlap s taškou (tu tašku kupoval). No budiž, kdyby ovšem u pokladny nezdržoval tím, že tam vytahoval všechny svoje padesátníky a koruny a furt to tam s pokladní počítali. Malá se začala ozývat, tak jsem jim nabídla, že jesli jim chybí, tak jim padesátník dodám, aby se to zrychlilo, no a pěkně jsem si to odnesla od obou, že jsem nervozní a protivná matka, která to ještě svaluje na své dítě.

A včera jsem se u Batě taky pěkně nervla, chtěla jsem odchytit prodavačku, aby poradila v nákupu botiček. Když konečně přišla tak nejspíš nechápala, co po ní vůbec chci , kdy ž ty co mám v ruce jsou se zpevněným kontíkem, tak co ještě potřebuju vědět, a stylem, jako, že ať už neotravuju, asi jsem matka, mám to všechno vědět. No, stěžovala jsem si na ni, neudělala jsem sice žádný zápis do knihy (jestli to ještě existuje), tak z toho stejně bába nic nebude mít. Semetrika jedna.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 25678  [Dalších 25658 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.