| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 46451  [Dalších 46421 >>]
modrej obláček 21863

Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 9:02:13
Baru,

mám Bebe confort High Trek. Pár jich tam jezdilo:))) A svatební cesta dobrá:)))

To v tom metru bylo právě ještě u nich, fuj:((((

No, mě se tam líbilo, ale že bych tam musela zas. Jak je z Paříže někdo šíleně nadšenej, tak to se o mě říct nedá. Je to tam hezký, ale ty negativa s cestováním a spoustou lidí a vedrem a bleee:)))) tam jsou:)))
Bára + kluci 10/05 19416

Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 8:51:32
Margaret, tak vidím, že máš s klukama stejný plány jak já :-DDDDD - hlavně aby nás uživili.... :-DDDDD

Péťo, nááááááááádherný fotky - tak to už byla ta svatební cesta, jo? ;-)

Zážitek z metra teda příšernej - brrr, běhá mi mráz po zádech :-((( - to už bylo u nás nebo ještě tam?
A co to máš za kočár?!?!?!
Margaret 1200

Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 8:49:59
Péťo, krásný. To pozitivní ti závidím, já v Paříži ještě nebyla a chtěla bych. S tím kočárem jsi tam skvěle zapadla, viď :-)? Jste teda odvážní cestovatelé. Ta doprava s kočárem mě zaráží, myslela jsem, že Francie je vyspělá země a tohle tam nebude problém. Inu jiný kraj...
Margaret 1200

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ranní ptáče

12.6.2006 8:44:22
Jé, sorry, já tu rostoucí nechtěla okopčit takhle komplet, chtěla jsem jen fotku v té mrňatovské verzi. Zřejmě následky chronického nevyspání.
Amaz, jsi borkyně. Já včera vyplela jeden záhonek a taky sotva lezu. Navíc jsme tu včera měli Dušanovu babičku, takže jsem vařila a pekla až se ze mě čoudilo. Dala jsem jí Marka do kočárku, ať ho drncá na terase, jenže ona ho furt přikrejvala, že sluníčko je zrádný, div že mu nechtěla dát zimní kombinézu. Ale čepici mít musel :-). Tak je z toho asi chudák zmoženej, protože ještě spí.
modrej obláček 21863

Zpátky z Francie

12.6.2006 8:39:49
Ahoj holky,

tak jsme zpátky. Cesta tam v pohodě. Budili jsme Eli v půl pátý - myslela jsem, že jí nevzbudíme, ležela jak zabitá a o nějakým vstávání nechtěla slyšet.
Ale pak měla dobrou náladu, celou cestu byla vzhůru, i v letadle. Kecala, hrála si, pila, takže fakt dobrý.
Pak jsme se snad čtyři hodiny dopravovali vlakem, metrem apod. do hotelu do centra.
Jejich metra a vlaky jsou fakt krize největší, furt musíš hledat někoho, kde ti otevřou na kočárek, protože tam neprojedeš, pak hledat vchody, kde to s kočárem jde, pak tam zas třeba u toho nikdo nesedí a přes foun tě pošlou jinam, že tam teda nejdou apod. Fakt šílený. Cesta zpátky stejná - navíc jsme uvízli mezi metrem a vlakem na letiště a nikdo nebyl schopnej nám říct, jak se máme s tím kočárem dostat ven, už jsem se bála, že tam zůstanem:))))

Bylo navíc šílený vedro, takže jsme byli spocený jak myši, včetně Eli v kočáře. Ta tam přes den pila i 500 ml vody, navíc jsme šli první den s mei tai, takže bylo ještě větší vedro:/ Pak už jsme jezdili jen kočárem...
V sobotu jsme ušli nějakých 30 km, moje nohýýýý auuuu. Jsem hotová:/
Ale to vedro a cestování bylo nejhorší:(( Jinak ale dobrý. Stavěli jsme vždycky v parku, když se Eli prospala, ale zas mohla lízt a nemusela jen celej den sedět, takže se jí to snad taky líbilo...

Cesta zpátky už byla horší, protože byl večer a to je Eli zvyklá jít spát, takže asi prvních patnáct minut v letadle šíleně ječela, ale pak mi usnula v náručí a vzbudila se až v Praze, takže to zas tak hrozný nebylo...

Tady jsme v parku a Eli se dožadovala bagety:))



Eiffelovka



Eliška lezůň a v pozadí Eiffelovka



Sacre Ceour (snad se to tak píše:))))
(Pro znalce filmu Amélie - zjistila jsem, že tady se natáčela ta část filmu, jak Amélie v převleku předává album s fotkama tomu tajnýmu klukovi:)))) - jsou tam ty kukátka na celý město apod.:))



Eli se válí v parku na trávě



Jde po foťáku:)))



A takhle usnula, chudinka unavená, včera v letadle



A ještě jsme včera měli jeden hroznej zážitek, myslela jsem, že umřu strechem.
Jeli jsme metrem, najednou tam někdo vědomě nechal tašku a zmizel, lidi co seděli okolo, začali vystupovat, my si toho všimli pozdě, takže jsme vystupovali až další zastávku, ale to byli snad nejdelší 3 min mýho života:(((( Jsem se tak bála:/ Koukala jsem na Eli a říkala si, že tohle je určitě konec. No, naštěstí nebyl:)))) Ale člověk fakt nikdy neví:/
Margaret 1200

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ranní ptáče

12.6.2006 8:39:24
Baru, a je to provokace a je a je a je :-)
Marcel, já se se židlí nezapojila, také krmím v lehátku (no zatím jedl asi 5x, včera k obědu prvně mrkev a celkem v pohodě zbaštil půl skleničky První lžička) a po Adamovi máme tuto,máme k tomu i pultík na kterém si může prasit po libosti.

Není to nic super extra, ale když už jí mám, tak jí vyhazovat nebudu. A až trochu povyroste, tak máme tuhle rostoucí:


Tuhle má i Adam, měří 126 cm a pořád je pro něj ideální. Z normální židle nedosáhne na zem ani zdaleka, tak tuhle vidím tak do 8 let, pak dostane nějakou pořádnou studentskou, jen ať chlapec dlouho studuje, aby nás uživil :-)
Marťa,Míša a Eliška 36596

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ranní ptáče

12.6.2006 8:34:54
Marci my máme Omegu od BBC a jsem též spokojená.
Naxii M05+ K08 + J16 33633

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ranní ptáče

12.6.2006 8:29:12
Marcel já z ní nejsem moc odvázaná..ale jinak je dobrá..Mě stačí pro naší potřebu krmení.Nějaký hopání a tak, co jsem viděla u jinách dětí nehrozí :o)..Tchýně jí koupila v Polsku ani sem o tom nevěděla.Stála 850,-
Marcela,Jonáš11/05,Ema9/07 28078

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ranní ptáče

12.6.2006 8:21:39
Naxi, tuhle židli sháním za levno z druhý ruky:-) ale kdyby byka i jiná, vůbec bych se nerozpakovala. zatím krmím Jónu v lehátku, ale to nejde polohovat až do úplnýho sedu a taky s ním nemůžu ke stolu.

díky za další tipy:-)

přečtu si vás až večer. hezký den!
Naxii M05+ K08 + J16 33633

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ranní ptáče

12.6.2006 8:11:20
Marcel my máme tu dřevěnou..klasickou..
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 46451  [Dalších 46421 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.