| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Stydké pysky

 Celkem 1 názorů.
 dadanka 
  • 

Re: Zmrzacení 

(11.5.2009 22:42:35)
Dobrý den.Mám jeden velký psych.i zdravot.problém.Před časem jsem podstoupila labioplastiku,která dopadla velice katastrofálně.Místo ke zmenšení došlo k uplnému odstranění rovným řezem a klitoris od té doby je velmi citlivý až bolestivý.Mám s toho velké trauma,navíc mám i ve vztahu díky tomuto zákroku osob.problémy.Tímto bych se ráda zeptala,mám-li nárok na nějaké odškodnění od lékaře,který bezpochybně operaci zkazil?Byla jsem i na konzultacích u jiných lékařů,kteří byli výkonem zděšeni a reoperace,která je velmi nutná by stála 3krát více,než-li samotná operace,tak bych se ráda ještě zeptala,mohu tuto částku požadovat po původním lékaři?

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.