| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šmankote Renčo vy nemůžete mít něco normálnějšího?? No potěš teda, mě osobně ty dětský choroby vždycky srazej na kolena. Letos jsme se v tom plácali od jara tak do července, oba dva jeli jeli jeli prakticky nonstop, v lepším případě na střídačku. No, jsem domluvená s alergologem, že nám posvětí lázně (asi Kynžvart...), ale že je prý o pacienty frc, prý si máme počkat na jaro, berou pro nedostatek klientů hned, tak ať tam nevlhneme přes podzim. Úspěchy na snížení nemocnosti jsou prý velmi dobré, akorát netuším, zda budu mít ten morál to tam s nimi nějaký ten týden sama vydržet.

U nás oslava dobrá, tátu jsme měli služebně mimo, tak jsem s klukama a babi jela vláčkem do Němec (máme to 20 min. vlakem) a Honzajs tam stropil ukázkovou scénu, švihnul sebou o zem a řval jak tur. No labůžo :( Poslední dobou má takové výstřelky celkem často, a to jsem myslela, že v tomhle věku už bychom výstupy tohodle typu mohli mít za sebou...

No nic, držte se, hlavně prťousové...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.