| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porod v terénu

a chci přispět taky svou troškou do mlýna, jsem přesně ten případ, který měl komplikace díky doktorům...Při kurzu přípravy na porod v porodnici naslibovali hory doly, a když přišlo na věc tak skutek utek...tak po pořadku...praskla mi voda tak jsme jeli, příjem, monitor, papiry klistýr, sprcha míč, chodba abych mohla byt s manželem, monitor,porodni sál, komunikace žádná, mé otázky jako by neslyšeli, zahadná infuze, (oxitocin a diazepam - to jsem se dočetla v papírech až 2 dny po té a nechtěli mi je vůbec ukázat:-() únava, sestrička na břiše, krásná dcera, vytržená placenta po 10ti minutach, 2 litry krve po 2 hodinach, zachráněná, bez dítěte 24 hodin, kdybyste tam nahodou té noci potkali pološílenou matku která hledala po porodnici své ditě tak to sem byla já...opravdu mi ji přinesli až ráno, když se vyměnila služba....nechci strašit prvorodičky, ale možná by stálo za to, zamyslet se nad tím co nám porodnice jsou schopny nabidnout a jaké to asi je pro vystresované a drogami oblbnute díte, kdyz mu seberou na tak dlouho matku....vite, ze když seberou ovci na 24 hodin jehně po porodu tak už ho není schpná přijmout a postart se o něj.....
Je fakt, že na základě toho všeho, už toho teď vím o porodech tolik jako průměrná porodní asistentka, takže příště jedině doma, třeba s pani Konismarkovou pokud bude mit volno:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.