| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porod v terénu

Evi,já taky těžko mohu psát za Johanku...jen jsem psala,že moje děti nejen ví,jak se děti rodí,ony (holky,Tomíkovi je to zatím fuk) to viděly,sice jen na videu,ale prostě viděly,celé...jednak se prostě nesvíjím v bolestech,jednat tam nebylo nic moc krve a jednak jsme to prostě probrali,do detailu,nebojí se o maminku,protože přirozena se nebojí...a to mám mamánky.
Ale,zatím co ta mladší je trošku jiná,a k porodu bych jí prostě ve třech letech nepozvala,tak tu starší klidně,i když je to paradoxně větší mamánek.Píšu za sebe,protože situaci znám...

Co se MS týká,tak se holky s první vložkou vyděsily,no jasně....ale po vysvětlení to berou,neuvažují,jen to berou...stejně jako berou porod,tatínka u pily,maminku u koně a na koni...prostě takhle žijou...zkus to pochopit,pro ně to trauma není...jsou tak vychované a nemyslím,že špatně,stejně jako si nemyslím,že ty děti vychováváš špatně...jen prostě jinak.Dopřej to i jiným...nejsi Johanka,její děti nejsou tvoje...nejsi já a moje děti ti maminko neříkají...NESUĎ,JACÍ JSME RODIČE!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.