| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se léčí bradavice

Zdravim vsechny, presevsim autora predesleho prispevku Eddieho.

Na jeho doporuceni jsem na svou bradavici na plosce nohy (2 roky stara, cca 1cm v prumeru) pouzil metodu lepici paska. Duvod proc jsem odkladal reseni tohoto sice nijak bolestiveho, ale spis neprijemneho problemu, byla neucinnost napr. Duofilm (~150Kc) nebo Wartner (~500Kc), ale predevsim nechut nechat se oleptavat ci zmrazovat "stredovekymi" metodami u klasickych lekaru. Celou dobu jsem si rikal, ze prece musi existovat nejake jednoduche reseni... Po precteni prispevku Eddieho, jsem zkusil prave lepici pasku.

Zhruba pred 4-mi tydny jsem zacal "nezkusene" olepovat chodidlo kolem dokola klasickou ceskou pruhlednou paskou na krabice sirky cca 5cm (utahl jsem ji tak, aby se na bradavici nedostaval vzduch). Oblepeno bylo vzdy temer na cely den (24h). Po par dnech nastal problem s hranou pasky, ktera zacala na nartu trochu rozedirat (docela tenkou) kuzi. Takze muselo nastat vylepseni, neb jsem tomuto reseni veril a nechtel jsem "lecbu" prerusit. Stacilo na nart pod pasku prilozit kousek tenkeho obvazu zhruba stejne sirky jako izolepy, coz eliminovalo jak dreni kuze, tak i zlepsilo "dychani" kuze ze strany, ktera nemusela byt zadusena.

Vysledek se zacal dostavovat zhruba po dvou tydnech (tmavnuti bradavice pod hrubsi kuzi chodidla) a po 3-4 tydnech byla "neprijemnost" pryc. Bezbolestne, zadny lekar, zadne leptani kuze, zadny dusik, proste v pohode. Zmizely i malinkate okolni bradavice na jinych mistech plosky. Stacilo zadusit "centrum" problemu.

Velmi tento postup doporucuji s malym "tuningem" ve forme podlozeni tenkeho obvazu pod izolepu na kuzi, kterou neni treba drzet bez vzduchu.

Jeste jednou diky a hodne zdaru!!!

Petr

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.