| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku I v létě hrozí nebezpečné invazivní meningokokové onemocnění

No právě. Z těhlech diskuzí tady mám spíš pocit, že "odpůrci" očkování nejsou ani tak odpůrci očkování, jako by spíš měli rádi tu zodpovědnost na vlastním triku. Jenže u nás to kolikrát je problém i v rámci zákonů. Podívej, třeba první dítě mi v porodnici očkovali proti TBC aniž by mi cokoli řekli. Prostě automatika. Nikdo se nezeptal, jestli s tím očkováním souhlasím, nikdo mi nic nevysvětlil. No, já jsem dětská sestra, takže vím a znám :o), ale ne každý má to štěstí. Očkování se vlastně tak nějak dotkli až při propouštění, že bylo očkované a pravděpodobně mu bude hnisat rána. Podruhý jsem si očkování zařizovala sama. Očkovaný jsem ho měla nikoli ve čtyřech dnech v porodnici, ale v šesti týdnech v kalmetizačním centru. Přitom když jsem to tady napsala prvně, dostala jsem asi dva maily, kde jsem rodila a kde mě očkovali, protože oni chtěli PŘESNĚ TOHLE - ne se očkování vyhnout, ale jenom ho v rámci zákona odsunout na pozdějí dobu - a neuspěli :o(

Když přijde řeč na dobrovolné očkování, tak hned se najde někdo z lékařů, kdo nám vysvětlí, že lidi jsou v podstatě blbci, kteří se sami o sebe neumí postarat, takže očkování prostě MUSÍ BÝT POVINNÉ. A to mi vadí. Příšerně. Nejsem proti očkování, současný očkovací kalendář mi nevadí, ale takovéhle prohlášení mě vždycky naladí na stranu "odpůrců". :o(

S.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.