| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdybych měla své dítě vychovat znovu

mila jano
pri cteni vaseho pribehu se mi otevrela moje stara rana.Muj chlapecek bojoval o zivot tyden a prezil.Jsou to uz dva roky ,je naprosto zdravy ale ve mne to stale je.Myslim ze kdo to nezazil ,tu hruzu ze moje dite umira ,tu prazdnou naruc ten to nepochopi.Moje dite prezilo a presto jsem po roce upadla do depresi .Lecim se u psychologa a beru i leky.Nyni mi uz je dobre jen mam o nej mnohem vetsi strach .Mozna by bylo dobre zkusit take vyhledat odbornou pomoc ,to prece neni ostuda .Vzdyt co muze byt horsiho nez smrt ditete
...
Jeste pamatuji se ze jsem obrazne receno nevidela sve dve starsi deti v te dobe 8 a10 let .myslim ze je to normalni a clovek se nema za co stydet,presto me to doted mrzi.snazte se lasku kterou jste v sobe mela pro Barunku davat sve druhe dceri,potrebuje ji.
Drzim Vam palce a preji hodne sily
Radka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.