| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Městská nemocnice Ostrava-Fifejdy

Své tři syny nar.1987,1988,1990 jsem porodila v porodnici v Bílovci v té době kojení nic moc max.3.měs.Nyní máme holčičku Elišku Annu,která se narodila ve fifejdské porodnici bylo to 19.7.2002,porod byl fajn,avšak po porodu jsem musela pod narkozu,aproto mi byla Eliška přinesena ke kojení až ráno v 6.hod(narodila se odpoledne 15.30).Personál super-nejlepší byly sestřičky "slovenečky",Elinka měla silnou žloutenku byla spavá a málo pila,zhubla.ˇSla jsem do porodnice s tím,že miminko budu co nejdéle kojit,Eliška však nepřibývala,tak jsme jezdili asi 3.týdny po propuštění 2x týdně za paní doktorkou Zdeňkou Liškovou-dětskou lékařkou této porodnice-je to miliónová lékařka,Elišku převážila před kojením,po kojení,poradila s technikou kojení.Kojili jsme podle manžela co hodinu a hodinu.Všechnu literaturu o kojení nám řekla paní doktorka,že máme schovat.No zkrátka a dobře tvrdím dodnes,že zásluhou Dr.Liškové se kojíme ještě dnes.Je to super,máme podporu celé rodiny a obdiv okolí,každé kamarádce a známé tuto porodnici a při problémech s kojením paní doktorku doporučuji.Eliška i já jsme spokojeny a vyhovuje nám to.Proto ostravské maminy chcete-li mimčo kojit běžte rodit na Fifejdy!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.