| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Okresní nemocnice s poliklinikou

Než se rozepíši,chci se přiznat k jedné věci.Jsem ZASLOUŽILÁ MAMČA,POKROČILÉHO VĚKU(4 děti,44let).Vzhledem k věku jsem již 4 dítě neplánovala,ale přišlo =TO=tak nějak samo a nečekaně.Poprvé jsem rodila před 25 roky a musím podotknout,že doba je opravdu pokročilá.Rozhodla jsem se porodit mé 4 dítě ve znojemské porodnici.Před tím než nastal ten dlouho očekávaný den D /termín porodu/jsem pročítala příspěvky rodiček na těchto stránkách,které měly již porod za sebou.Musím napsat,že jsem začala přemýšlet o tom,že ve Znojmě rodit nebudu.Stížnosti na sestřičku Vodičkovou se pro mne začínaly stávat černou noční můrou.Nechápala jsem,jak je možné,že ta paní může být ještě na porodním oddělení.Když nastal datum porodu a já se měla dostavit v 9hodin na porodní sál,tak jsem si nepřála nic jiného,než abych na sestřičku Vodičkovou nenarazila,jsou tam předci i sestřičky jiné...Neměla jsem vůbec žádné obavy s porodu,byla jsem předci zkušený mazák,ale stále ty obavy,která sestra bude mít zrovna směnu.Po zaklepání na dveře porodního sálu mé oči po pozdravu směřovaly na vizitku sestry,kterou měla na plášti.Bylo tam jiné příjmení,jak Vodičková,zhluboka jsem si oddechla a popošla dál k sepsání potřebných údajů před porodem.Ulehla jsem na postel,kde jsem měla být napojená na monitor dechu srdíčka mimča.Po pár minutkách vešla do místnosti nějaká jiná sestra,než ta,která mě otevřela dveře porodního sálu.Nějak jsem té paní nevěnovala pozornost,protože jsem stále ještě neměla jasno ve jméně,jaké dám na holčičku v případě,že neporodím syna.Jak jsem tak byla zaneprázdněná přemýšlením,nebotˇ porodní bolesti jsem zatím neměla,tak ta paní přišla k posteli,k napojení monitoru.Ještě,že jsem ležela!Jsem to ale smolařka,30cm od očí na mě koukala vizitka se jménem VODIČKOVÁ!!!!!Nemůžu ani popsat,co vše mě v tu chvíli proběhlo hlavou,ale jedno vím jistě,že si rozhodně nějakou aroganci a vojenské jednání-jak jsem se v příspěvcích dočetla,líbit nenechám!Po vyvolání porodních bolestí jsem porodila 20.8.2008 ve 14hod.10min.krásnou,zdravou dcerušku NIKOLKU,která vážila 3.30kg,měřila 50cm.Musím napsat,že ta černá noční můra v podobě sestry Vodičkové,byla ta NEJ,NEJ,JAKOU JSEM SI MOHLA U PORODU I PO NĚM PŘÁT!!!Je to PANÍ na správném místě.Obětavá,laskavá,milá,která se snaží pomoct i poradit v pravý okamžik.I když nejsem žádná mladice,musím napsat,že péče i starostlivost všech,kdo měl zrovna ten den službu byla maximální a jako velký DÍK ZA NIKOLKU I MĚ patří Dr.JURČÍKOVI,SESTŘIČCE VODIČKOVÉ,PORODNÍ ASISTENTCE TOMKOVÉ PETŘE,DĚTSKÉ SESTŘE FIALOVÉ,Dr.DUROŇOVÉ,ODDĚLENÍ ŠESTINEDĚLÍ I ODDĚLENÍ JIP.Moc mne mrzí,že nejsem mladší a nebudu se moci mezi takové skvělé lidi už nikdy vrátit.Nikolka roste jako se šlehačky a má se čile k světu.,Ve 4.měsících váží 7kg a má 2 zoubky,je to smíšek.No a já,jsem ta nejšťastnější máma,která si úplně jinak,jak za mlada vychutnává dcerušku a vše kolem ní.Je to pocit k nepopsání.OPRAVDU!!!! Maminky,které jste se rozhodli rodit ve Znojmě,vůbec se sestřičky Vodičkové NEBOJTE,je to HODNÁ A PŘÍJEMNÁ PANÍ!!!!!!!!!NIKČA A ALČA

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.