| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Nemocnice s poliklinikou

Dobrý dem, chtěla bych se taky podělit o zážitky z Kadaňské porodnice. Porod mi byl vyvoláván, takže jsem v porodnici byla již 3 dny předem.Celkově byl personál skvělí až na jednu starší razantní porodní asistentku. Ve 4. hodiny ráno mi praskla plodová voda, sestřička mě odvedla na porodní sál, kde mě předala této asistentce, která mi řekla, ať chvilku počkám na chodbě. Chvilka byla 2 hodiny, stahy po dvou minutách, sama na studené chodbě s jednou lavičkou pro návštěvy, kolem chodili tatínkové, no prostě nádhera. V 6 hodin ráno jsem se dostala k doktorovi, porod pokračoval rychle, takže mě vyprázdnili a ta samá porodní asistentka mi měřila pohyby miminka. Porodní bolesti po minutě, k velkému konfliktu došlo, když po mě chtěla v klidu ležet na lůžku 15 minut, aby mohla změřit miminko, nešlo to, sjela mě na tři doby, že jsem hysterka a že takový rodičky má nejraději. V tu chvíli jsme byla už tak unavená, že jsem se nezmohla na jedinou odpověď. Strčila mě do minihekárny s jedním lůžkem a balónem, WC a sprcha přes chodbu u porodního sálu, paráda. Pak jsem se konečně dostala k telefonu a volala manželovi. Dorazil kolem sedmé hodiny. Pak se nejspíše měnila služba a nastoupila mladá porodní asistentka a jelo všechno tak, jak mělo. Milá, hodná, poradila, pomohla, starala se, kontrolovala, srdeční ozvy mi měrila ve stoje a nechala mě při kontrakci si ulevit, prostě jenom díky ní jsme nakonec měla pocit, že jsem taky člověk. Doktoři a další personál také skvělí. Péče o miminko perfektní. Celý porod mi zkazila jedna babizna, která se už těšila domů po noční. Těhotná žena v porodních bolestech je to nejzranitelnější a nejcitlivější stvoření a potřebuje rozhodně pomoci. Nejsem nijak přecitlivělá, před porodem jsem si říkala, zvládli to jiní, zvládnu to taky, vše hezké něco stojí, ale ještě půl roku po porodu se mi zdáli ošklivé sny o "milé" paní asistence. Takže příští porod vidíme s manželem takto: Pokud mě tam poveze již v bolestech a bude tam se mnou, tak rozhodně Kadaň, pokud bych tam musela před porodem ležet a porod by byl vyvolávaný, tak Chomutov. Je to jenom můj názor a rozhodně se jednalo pouze o tuto jednu osobu, ale i to stačí na špatné vzpomínky na chvíli, kdy darujete svému dítěti život.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.