| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

procetla jsem debatu o uceni spanku a ja sama jsem zastancem intuitivniho pristupu. Mam rocniho chlapecka a myslim, ze celkem dobre zvladam uspavani u prsa. A zvlast se mi osvedcilo noseni ditete v satku nebo ve vaku, kde vetsinou usnul behem par minut, spokojeny a stastny jako andilek. Po par minutach jsem ho i s satkem nebo vakem polozila do postylky, kde spal dalsi min. hodku i vic - to praktikuju pres den. Jelikoz na materske i pracuji (z domova) potrebovala jsem, aby chlapecek od malicka spinkal a ja mela cas na praci. A podarilo se mi, ze do 9 mesicu mi spinkal 3y denne, dohromady alespon 3 hodiny - parada, zbyl cas i na kaficko a nohy na stul. Ted spi 2x denne asi hodinu a nechavam na nem, kdy je unaveny. Kdyz si mne oci nebo je knouravy, supnu ho do vaku nebo do naruce a k prsu a je tuhy do par minut a pak hupky supky do postylky s nim. V noci se tedy taky budi alespon 3x, ale mame postele srazene u sebe, takze kdyz se chce pritulit nebo cucnout, tak me ani uplne nevzbudi.
Ale kazdy jsme jiny, nektere deti asi uplne v pohode zvladnou metodu "nuceneho" uspavani a je v pohode cela rodina a hlavne mama, na ktere lezi nejvetsi dil zodpovednosti. Ale jinym detem to muze ublizit. Ja sama jsem to parkrat zkusila a rvalo mi to srdce, kdyz ten broucek plakal a dovolaval se me. Kdybyste nektera chtela vedet vic o me uspavaci metode, dejte vedet, rada predam mou pohodovou zkusenost.
Drzim vam vsem palce a zkuste se ridit "pravidlem dobreho pocitu". Z ceho mate dobry pocit ohledne sebe i svych deti - to delejte, ale jak tam hloda cervik pochybnosti, lepsi dat ruce pryc azkusit to jinak. Jednoduche a funkcni (aplespon pro me). Myslim, ze jsme vsechny statecne a laskyplne bytosti a deti jsou kouzlicka..., tak at je pro nas materstvi pohodove, nezne a kouzelne obdobi!
zdravi Erenai

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.