| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Nemocnice s poliklinikou Rakovník

Od mého porodu už sice trochu vody uteklo, přesto jsem byla zvědavá na názory ostatních maminek. Hodně mě mrzí ty negativní. Po pravdě jsem je slyšela už jako těhotná a v Rakovníku jsem rodit nechtěla. Pak jsem si ale řekla, že nemůžu soudit, co jsem neprožila a rozhodla jsem se, že to zkusím. Přihlásila jsem se tedy na předporodní kurz a poté i na cvičení pro těhotné, které mi moc pomohlo hlavně psychicky, protože maminky tam chodí nejen cvičit, ale hlavně (alespoň v mém případě) zahánět všelijaké obavy a hledat odpovědi na otázky, kterých mají prvorodičky kupu.
Pobyt v porodnici jsem si dokonce vyzkoušela už týden před termínem, protože jsem přestala cítit pohyby. Naštěstí vše bylo v pořádku, syn byl prostě jenom lenoch.. Na svět se mu asi také nechtělo a cestu si razil jen (alespoň z mého pohledu) velmi velmi pomalu. Chtěla bych proto (opožděně) poděkovat hlavně panu doktorovi Hajčimu za to, že mi dal pocit, že všechno zvládnu, ačkoli já sama už jsem si myslela opak a že mi svým humorem a svým lidským přístupem narození mého prvního syna velice ulehčil. Nemenší dík patří i sestřičkám a porodním asistentkám, které se o nás při a po porodu staraly. Proto kdybych měla rodit znovu, rozhodla bych se stejně - pro rakovnickou porodnici..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.