| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku S dětmi v restauraci

sama jej považuji za velmi dobrý a i pro mnohé dospěláky za velmi přínosný. Konkrétně tato záležitost (děti a restaurace) mi poslední dobou často zaměstnává mysl. Bydlím na malém městečka (cca 13tis.obyv) a zdejší zvyky, nebo spíš zlozvyky jsou strašlivé. Ne všichni se neumí chovat v restauracích, ale je jich dost. A především děti nemají vštípené základní (alespoň základní, tzn. tak max polovinu pravidel obsažených v článku) pravidla slušného chování u stolu a podíváte-li se na jejich rodiče - je jasné, proč. Moc nechápu rodiče, kteří pozdě večer (rozuměj cca od 20,00hod.) berou malé děti (0-8 let) do restaurací, kde je nakouřeno apod. a to na víc ve všední den, kdy si myslím, že mají být v postýlkách. Chápu, že je to tam nebaví, nechtějí 3 hodiny sedět u stolu a nudit se, ovšem mě, jako platícího zákazníka jejich běhání a ječení velmi velmi obtěžuje. Nedávnos e mi stalo, že k nám ke stolu stabilně lezlo dítě (tak cca 2 roky), na jednu židli, na druhou. Posílali jsem ji pryč. Vše vyvrcholilo tím, že nám malá začala hrabat prackou do talíře a rodiče se smáli ... Požádli jsme číšníka o nápravu, chudák, se zlou se u rodičů potázal.Mě naši jako dítě brávali do restaurací na obědy a učili mě používat mnohé příbory a ostatní pravidla. Napřed doma, pak v restauraci a dodnes jsem jim za to vděčná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.