| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Nemocnice České Budějovice

já jsem také rodila v Č.b a hned dvakrát a teď sem rozhodnuta si najít jinou porodnici. Při Nikolce mi praskla voda a žádné kontrakce, byla sem zavřená v pokoji 2x3 metry s maminkou která měla kontrakce, takže mě tam celou dobu znervozňovala a k tomu ty nesnesitelné hodiny tik-ťak,tik-ťak,tik-ťak. A potom když ji odvedli na sál tak sem ji stejně slyšela jak rodí, opravdu povzbuzující,celou noc mě nikdo nekontroloval, a pak mi ráno řekli ,,chcete rodit normálně a nebo provedeme císařský řez? Co si mam vybrat asi tak. Nikolka byla nožičkama dolů, takže CŘ,,chápete to ? jak mi mohou dát vybrat je jejich popis práce co je nejlepší a manžel tam samozřejmě nemohl bej. Samozřejmě sem mu dala hned vědět a přijel. A to najednou bylo péče, furt kolem mě někdo lítal. A u Danečka : měla sem kontrakce po 5 minutách jeli sme do porodnice, tam mě přeposlali na šestinedělí že to ještě na porod není. Fakt síla celou noc sem měla bolesti, když sem šla na sesternu jestli mi mohou dát něco nabolest prý ne. Ráno mě odvedli zase na sál. Otevřená sem byla jen na dva prsty , protrhli mi vodu aniž by se někdo na něco zeptal a daly na sál zkoušeli na mě klystýr a ten sem odmítla.Porod byl velice bolestivý a všichni co kolem mě chodily byly nesnesitelný jak kdybych je obtěžovala když chci miminko. Nedali mi vybrat poloho musela sem zkákat jak oni chtěli i když sem to odmítala a pak když už sem jim tvrdila že že malej jde ven mě postavili a abych se opřela o porodní stůl že mam času dost a ejhle, kontrakce a malej byl venku měli exoti co dělat aby ho chytili.A PAK HOVADA PO PORODU ZJISTLI ŽE MĚ NEMUŽOU UMRVIT JEN SPODEK A ZAŠÍT MĚ, ŽE JSEM NA TO ALERGICKÁ (HLAVMĚ ŽE SE PŘI PŘÍJMU VYPISUJÍ PAPÍRY) TAM UŽ MĚ NIKDO NEDOSTANE I KDYBY TO BYLA JEDINÁ PORODNICE, TAK SI TO RADŠI ODRODIM DOMA S MANŽELEM NEBO KLIDNĚ NA POLI A DO SMRTI NEZAPOMENU NA TU BÁBU CO ZKÁČE PO VYSÍLENEJCH MAMINKÁCH ABY VYŠLA PLACENTA

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.