| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky holky,
tak jsem se tu konečně asi po měsíci zase objevila a něco zkusila dočíst.

Fionko, musela jsem nahlédnout i do deníčku a brečela jsem tu jak želva ~;((~n~ Je mi strašně moc líto, co Vás potkalo, musí to být strašný, já si to vůbec neumím představit. Musím říct, že podle toho, co píšeš, to ale neseš velmi statečně, jsi fakt skvělá!! Držte se, přeju Vám všem hodně síly a příště to už určitě vyjde a budete šťastní!!! Moc Vám to přeju ~s~~s~~s~~s~

Pet, super fotka z lázní, muselo to být fakt super ~b~ A Nany maluje opravdu nádherně, taky jsem ten obrázek v Kouzelné školce viděla ~;)

Simi, dodatečně přeju Adámkovi vše nejlepší k 1. ročku a fotečky jsou úžasný ~s~ Držím pěst, ať vyšetření dopadne dobře!

A všem marodům přejeme brzké uzdravení!!! Teď to řádí...

Jinak my se máme fajn, zatím bez nemocí, tak jsem zvědavá, jak dlouho ještě budeme odolávat...
Od ledna jsem začala chodit s Natálkou na logopedii, dohodly jsme se na tom s učitelkama ve školce, že už je to potřeba a logopedka naznala, že ta její mluva není až tak hrozná (já tvrdím, že mluví hrozně ~:-D) a že to do školky dáme určitě do kupy, že je Natálka šikovná... Tak jsem zvědavá... Je fakt, že L se naučila hned po první návštěvě, prostě jen potřebovala vědět, jak na to ~t~ No ale počítám, že s dalšími písmenky to tak rychlé nebude.
Minulý týden jsem s Natálkou byla v kině na té nové pohádce Peklo s princeznou (hrozně na to chtěla jít) a fakt doporučuju! Je to po dlouhé době pěkná nová pohádka. Natálka byla přímo nadšená, k mému překvapení to v pohodě vydržela a fakt se jí líbila ~b~
V lednu jsme si byli na prodloužený víkend zalyžovat u manželových rodičů a bylo to super, konečně se dá říct, že Natálka CHCE lyžovat, tak se těším na hory, snad se tam něco naučí. Chtěla bych ji zkusit dát do lyžařské školy. Otázkou je, jestli bude ještě sníh ~d~ Jedeme až za 3 týdny... Teď ještě bude mít narozeniny, tak už plánujeme oslavy, má taky pozvaných pár dětí ze školky...
Matýsek roste, včera měl 20 měsíců, letí to hrozně ~m~ S jídlem problémy opravdu nemá, je to přímo žrout, sní na co přijde ~:-D No taky je to na něm docela vidět, bříško má pěkný ~w~ Už mu vylezla jedna pětka, tak mu chybí už jen 3 zuby. S nočníkem žádné pokroky, nechce na něm vůbec sedět, takže to nelámu přes koleno, jednou se to snad naučí ~d~ Jinak je to pěknej drak, nevydrží chvíli sedět, pořád něco objevuje, leze po výškách, prostě kaskadér. Ten mi to vynahrazuje i za Natálku ~q~

Mějte se všechny moc krásně a já zase někdy nakouknu ~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.