| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evo a Lenko!

Fandím Vám a závidím Vám (v tom dobrém smyslu slova) - vlastní bydlení je můj sen, zřejmě nesplnitelný. Představte si, že mi na "byťáku" řekli, že si mám vzít hypotéku na byt! Strašně mě to rozzlobilo, protože si myslím, že zaměstnanci zmíněného úředu jsou tam proto, aby mi poradili, jak sehnat vlastní bydlení, pokud zrovna nemám měsíčně zbyečných dvacet tisíc na splácení úvěru. Věřte, nebo ne, ale mít ty peníze, tak si určitě pořídím vlastní nový byt a nebudu se doprošovat obecního. Je to jako začarovaný kruh, platíte lidem velké peníze za "půjčení" bytu (já konkrétně 3.000 navíc), takže vám nezbývá na to, aby jste si založili např. stavební spoření a podobně. Takže - myslím, že střecha nad hlavou je základ pro fungující vztah, i když si třeba nekoupíte nic nového na sebe a živíte se chlebem se sádlem. A pokud partner stojí za to, tak si nestěžuje a vydrží.
A jen tak na okraj, kdyby někdo znal způsob, jak sehnat bydlení, aniž byste byli šťastnými majiteli tří čtvrtí miliónu, poraďte, prosím.




















Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.