| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov

I já jsem rodila v Benešově (srpen 08). Prostředí nemocnice je opravdu moc příjemné, pokoje jsou nové a krásně vybavené, 1 noc před porodem a po porodu jsem byla na standardním pokoji, který byl moc pěkný, sprcha i toaleta a přebalovací koutky pro miminka společné pro 2 pokoje, vše nové a dokonale čisté! Následně se uvolnil nadstandard, kde byla lednice, televize, možnost přespání tatínka kdykoliv, vše spíše připomínalo domácí prostředí, nebo hotel! Ženské i dětské sestřičky na poporodním i lékaři byli nesmírně profesionální a příjemní, chovali se důstojně a lidsky a byli velmi pečliví. I jídlo, ač stále nemocniční, se dalo jíst (srovnání mám pouze s nemocnicí v Krči a tam se to jíst opravdu nedalo!). Jediné s čím jsem nebyla spokojená byl právě přístup porodních asistentek. Na sále jsem se trochu zdržela, takže vedlejším boxem prošlo několik maminek a docela mě překvapily jejich poznámky a oči vzhůru když maminky při porodu křičely! Poznámky typu nehysterčete nám tady, kdo to má poslouchat atd. byly minimálně nevhodné. PA kt. mě přijímala, nepamatuji si jméno byla dost arogantní a nepříjemná a když jsem požádala, že bych chtěla při přijmu manžela prohlásila "A co mu chcete jako říct?" Když jsem řekla, že chci aby tam byl taky, podívala se na mě jako na nesvéprávnou krávu (jméno si nepamatuji,ale byla to blondýna s culíkem kolem 40ti), ale tatínka pustila a nechala ho tam tak jak jsem si přála. PA kt. jsem měla při porodu (krátké, tmavé vlasy, věk k 50ti, jméno si opět bohužel nepamatuji, měla jsem jiné starosti :-))si nás vůbec nevšímala, neřekla ani jedno slovo, jen chodila a občas se podívala na monitor a opět odkráčela do svého kamrlíku s televizí, nebo rádiem, a novinami. Očividně jsme ji rušili na noční! Když jsem konečně řekla, že se mi chce tlačit ledabyle poznamenala, no tak tlačte, ne! Vůbec mi nevysvětlila tlačení a po 2 kontrakcích kdy mi to nešlo a taky jsem si od srdce zakřičela na mě ječela: "nejančete mi tu prosím" a potom "když jsem vytlačila já dvě, vy jedno taky musíte", což mi teda vůbec nepomohlo! Naštěstí lékařka která byla u porodu, nebyla lidská bytost, ale anděl! Rozumně na mě začala mluvit, vysvětlila situaci a uklidnila a chválila mě! Na ni mám také pouze ty nejlepší vzpomínky, kdyby byli všichni lékaři takoví! Abych všechny PA z Benešovské porodnice neházela do stejného pytle, mladší porodní asistentky, kt. měly službu přes den byly taky velmi, velmi příjemné, nápomocné, nepříjemné byly jen tyto 2 "starší", které si ještě očividně nevšimly že už je jiná doba! Celkově můžu Benešovskou porodnici jen doporučit a při příštím porodu ji budu určitě opět zvažovat! Jen doporučuji mít s sebou určitě partnera, kt. v případě, že bude mít jedna z těchto dam službu Vám pomůže si jich prostě nevšímat! :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.