| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Já osobně taky baby plus nezkusila, můj názor je podobný jako paní doktorky. Mluvila jsem ale na porodnické konferenci o přístroji osobně s jeho propagátorem MUDr. Tylem a říkala jsem mu své výtky - mám hyperaktivní dítě nevědící si rady s množstvím okolních podnětů a připadalo mi nesmyslné, cpát do dítěte podněty ještě před narozením.
On tvrdil, že jsou to jiné stimulující podněty, ale stejně mě nepřesvědčil a ani u druhého dítěte jsem o BP ani na chvilku nezauvažovala.
Na té konferenci skoro jako hlavní argument padalo, že takto stimulované děti se rodí větší než průměrné a že se dříve staví na nohy a vůbec se rychleji rozvíjí - je to ale dobře? Je cílem vychovávat z nich malé genie a později velké ? Přijde mi důležité prožívat celé těhotenství v pohodě a nijak do něj nezasahovat a BP já jako zásah zvenčí vnímám.
Ještě takovou perličku: na oné konferenci měl zmíněný lékař s sebou své tehdy asi půlroční BP dítě, o němž tvrdil, jak se díky přístroji rychle rozvíjí a jako důkaz tam s ním jeho žena chodila, vodila to nemluvně za ruce a na svou obranu tvrdili, že on to tak chce.
Přišlo mi to fakt poněkud přehnané a taky vím, že není o co stát, moje hyperaktivní dítě v půl roce chodilo kolem nábytku samo a podobně se jeho hrubá motorika, tedy pohybové schopnosti vyvíjely i nadále, takže v osmi měsícíh chodil sám a není to nic, co byhc nikomu přála.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.