| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Hovory H aneb naše kakací peripetie

Hlavne at je to dal v pohode. Adamek s tim mel strasny problemy snad do 2,5 let. Asi v pul roce (v ty dobe plne pouze kojeny) mel zacpu a od ty doby si to asi pamatoval, ze ho to bolelo a proste "nechtel kadit". A trvalo to dalsi 2 roky, kdyz to na nej prislo, tak si nekam stoupnul, kde se mohl oprit, stisknul zadecek a ze vsech sil to zatlacoval zpatky, zrejme nakej psychickej blok. Vydrzel to vzdycky tak 4 dny, nekolikrat za den se chudak strasne kroutil a plakal, samozrejme ho bolelo brisko a jak si to tam mestnal tak kdyz konecne doslo na vec, bylo to jen horsi. Kolikrat jsem ho nasilim drzela na nocnicku, kdyz sedel, tak nemohl ucinne zatlacovat, ale byly to strasny boje. Zadne diety nepomahaly, byla jsem s nim i na vysetreni, jestli je vsechno "mechanicky" v poradku a pak to proste samo preslo. Ale ty 2 roky, byly fakt perny. A taky jsme kazdy uspech skoro oslavovali ~;).

Ted zas resime jiny problem. V prosinci mu byly 4 roky a porad se vnoci pocurava. Dam ho treba 2x za noc vycurat (uz vim, kdy to vychytat, abych to stihla a vetsinou se mi to i podari) a stejne je rano pocuranej. A to samozrejme v noci nic nepije a ani pres den se mi nezda, ze by nejak zvlast nasaval. Proste mu asi nestaci objem mocoveho mechyre, nebo ja uz nevim. Navic fakt nevim, jak ho mam naucit, aby neco nedelal ve spani, zadny rady od okoli (zejmena od starsi generace, co mely kompletne vsechny deti do roka bez plen) se neosvedcily. Myslite, ze uz je na case s tim neco delat? A co?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.