| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porod – největší zážitek v životě?

Nejsi divná, neboj se. Já jsem meěla podobný problém, nešlo mi kojení, ale pod tíhou tvrzení "kojí každá žena" jsem sebe i syna tři a půl týdne totálně stresovala, že to jako rozkojíme. Houby. Když jsem po hodině dokrmila, začala jsem mít třas že za hodinu to začne znovu. Nemohla jsem usnout, ze strachu že bude zase chtít jíst. Ve spojení s roztěkanými hormony to byly strašné psychické stavy. Ne že bych své dítě neměla ráda, ale měla jsem z toho drobečka regulérní strach...Kdyby mi někdo řekl, že si ho odnese, a vrátí ho za půl roku, vzala bych to.

Teď je mu rok a čtvrt a miluju ho maximálně. Všechno se urovnalo, jen to dlouho trvalo. U mě tak půl roku.
Takže se neboj, srovná se to!
To maximální štěstí určitě zažiješ, až to přijde, tak to poznáš. Třeba až začne běhat a ty rozevřeš náruč a on ti poběží vstříc, to zafunguje tak že budeš mít slzy v očích... Neboj se že se to nespraví!

PS: Ale ten doživotní šrám na duši mi stejně zůstane, že jsem měla tyhle stavy a takové myšlenky k němu. "Děkuju" za to hlavně celé slavné laktační lize, která sice tvrdí že kojí každá žena, ale už neřekne, že když to nejde, tak místo trápení se, je lepší to zabalit dřív...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.