| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porod – největší zážitek v životě?

Ahojda,
počáteční průběh obou mích porodů byl zhruba stejný, jako u tebe. Nakonec jsem naštěstí porodila normálně, i když poprvé to bylo velké martirium, trvalo to nekonečně dlouho, taky jsem se neotvírala. No nijak příjemný zážitek. Po druhé to pro změnu bylo velmi rychlé a téměř bezbolestné. A takový ten nával štěstí se nekonal ani jednou. i když mi podruhé dítě odnesli jen na nezbytně nutnou dobu, tak akorát jsem stihla porodit placentu, proběhlo šití a MM mě doprovodil na pokoj, kde mi jí sestřičky ihned daly- bylo na mě vidět, že jsem v nejlepší kondici. Byl to celkem cvrkot, dohromady to typuji tak na hodinu. Předtím mi jí samozdřejmě nechali na přisátí. Vlastně nebyly po porodech žádné vážné komplikace, ani jsem neměla pocity, že něco nezvládnu. Ale nával štěstí se prostě nedostavil. Já toho neželím, nemyslím si, že by tím pro mě a mé děti nastal konec světa. Vlastně mě nad tím nikdy nenapadlo přemýšlet. Zažívám se svými dětmi spoustu takového toho tichého štěstí a je to pro mne důležitější než zážitek z porodu. Děti rostou a porod je dávno zapomenut.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.