| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porod – největší zážitek v životě?

Přesně to, co popisuje autorka článku, jsem zažila u prvního dítka. Dcerka byla hezká ale nic víc. A porod byl celkem snadný a rychlý!!! Tenkrát jsem měla velké potíže s otcem dítka, s manželem alkoholikem, takže jsem se, bohužel, nijak extra o dítě nezajímala. Najíst, přebalit, pomazlit - to ano a dostatečně, ale takové to citové, toho bylo málo. Často jsem brečela, protože jsem byla skoro pořád sama, byly to šílené nervy, za které dodnes (11 let) dcerka "pyká". Je velmi nevyrovnana, citově labilní. Jednu dobu mi dokonce z nervů mívala horečky 39 °C!!!! A trápí se se všelijakýma tikama, kolikrát děs! Další dva porody byb mnohem horší, druhý KP s urychlovákem a opět holka, i když sjem si hrozně přála kluka, ale už jsme měly jiného tatínka, který byl hrozně šťastný i za holčičku, takže mě to po pár vteřinách zklamání přešlo a byla jsem šťastná jako blecha. třetí porod byl velmi akutní císař - mimču přestalo bít srdíčko, ale ten rošťák to jenom nahrál, protože se mu nechtělo "rodit se", apgar skóre měl hned 10 a byl to vytoužený klučina!!!!
Uběhlo spostu let a já se pořád trápím tím, že jsem prvorozenou dcerku hned nemilovala, až postupně. Ale dnes mám všechny tři hrozně ráda, všehny je miluju, ne stejně, to nejde, ale šíleně. Takže, milá autorko, nic se neboj, časem to přejde a ty budeš svoje dítě také šííííleně milovat, nech tomu čas!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.